Apstiprina 17 komisiju sastāvu 10

Gulbenes novada domes 31.jūlija sēdē apstiprināts 17 komisiju sastāvs. “Dzirkstele”  to uzzināja pašvaldībā.

Valsts un pašvaldību īpašumu objektu privatizācijas komisijā ir pieci cilvēki – Saulcerīte Indričeva, Ivars Kupčs, Anna Pružinska, Valtis Krauklis un Jānis Naglis. 

Pieci cilvēki ir arī  dzīvesvietas reģistrācijas un anulācijas komisijā: Mētra Buliņa, Ieva Raģele, Valtis Krauklis, Artis Stuburs un Aija Cimdiņa. 

Nepamatoti politiski represēto personu iesniegumu izskatīšanas komisijā ir trīs cilvēki – Vita Kravale, Anna Pružinska un Ilze Mezīte.

Civilās aizsardzības komisijā  iekļāvušies 11 cilvēki – Sandra Duļbinska, kas vadīs komisiju, Vijārs Griķis, kas būs komisijas priekšsēdētājas vietnieks, kā arī locekļi Pēteris Bašķers, Kārlis Cunskis, Māris Elksnis, Normunds Baranovs, Mudīte Jaceviča, Dzidra Gala, Inese Sedleniece, Osvalds Lucāns un Jānis Salmanis.

Sabiedriskā transporta komisijā ir pieci cilvēki – Marta Mikolaja, Māris Raģelis, Saulcerīte Indričeva, Guntis Blūms un Aldis Strads.

Maršrutu (ielu) apsekošanas komisija izveidota piecu cilvēku sastāvā. Komisijā darbosies Marta Mikolaja, Māris Raģelis, Aloizs Priedeslaipa, Kārlis Cunskis un Laimonis Aumeisters.

Autoceļu (ielu) fonda komisijā ir pieci cilvēki: Marta Mikolaja, Valtis Krauklis, Aldis Strads, Māris Danieks un Laimonis Aumeisters.

Licencēšanas komisijā  ir trīs cilvēki: Vita Kravale, Saulcerīte Indričeva un Daiga Krēsliņa.

Sporta komisija izveidota septiņu cilvēku sastāvā. Komisijā darbosies Arnis Šķēls, Jānis Antaņevičs, Intars Liepiņš, Ivars Kupčs, Guntis Švika, Andris Apinītis, Māris Milns.

Tūrisma komisijā iekļāvušies pieci cilvēki: Inga Barinska, Vivita Pozņaka, Dailis Kadils, Ivo Gāršnieks un Guna Švika.

Pedagoģiski medicīniskajā komisijā ir pieci cilvēki: Ruta Abramova, Ieva Grīnšteine, Iveta Gailīte, Aīda Rozentāle un Aelita Beinaroviča.

Integrācijas komisijā  ir septiņi cilvēki: Māris Raģelis, Aigars Lasis, Ilze Mezīte, Tamāra Briede, Vladimirs Lituņenko un Artis Stuburs.

Pamatlīdzekļu un inventāra norakstīšanas komisijā darbosies trīs cilvēki: Anna Pružinska, Saulcerīte Indričeva un Stanislavs Gžibovskis.

Zemes komisijā iekļāvušies pieci – Anna Korkla, Daila Putniņa, Saulcerīte Indričeva, Maija Grāve un Sandra Duļbinska. 

Novērtēšanas un izsoļu komisijā būs pieci cilvēki: Vita Kravale, Saulcerīte Indričeva, Ivars Kupčs, Jānis Antaņevičs un Normunds Audzišs.

Vidzes aizsardzības jautājumu komisija izveidota piecu cilvēku sastāvā: Jānis Naglis, Ivars Kupčs, Arturs Smagars, Inese Sedleniece un Ligita Miezīte.

Uzņēmēju sadarbības komisijā  ir pieci cilvēki – Dzintars Poļaks, Stanislavs Gžibovskis, Agris Koris, Kaspars Raģelis un Linda Bokaldere.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

soks

savejos ieliek amatos.zzs ir tikai izkartne tautas partija dara visu lai atkal tiktu pie teiksanas. tehniskaja nodala iecel alvilu petersonu .nu tad saturieties sis virs prot naudu taisit ar ***igam metodem.pajautajiet tiem kuri stradajusi sia arka un kuri iznomajusi zemi sia arka a.petersonam . un kur palika sviesta tonnas kuras vins veda pardot riga? un pajautajiet kur palika jaungulbenes pienotava? esiet modri valsts kontroles ieredni! valsts naudas izlietojumam jabut caurskatamam ari novada!

pirms 11 gadiem, 2009.08.09 10:37

urbis

Nu tad vajag vēl vienu komisiju, kas visas pārējās likvidē!

pirms 11 gadiem, 2009.08.08 08:53

A kāpēc jūs neviens nelamājat valsti, kas izstrādā likumdošanu, kas nosaka, kādām komisijām ir jābūt jaunizveidotā novādā? Tādi, kā šodien piedzimuši, kuri nespēj izšķirt vietējās un augstākās varas normatīvos aktus! Šķiet, ka vidusskolai un bezdarbniekiem to vairs nemāca ...

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 23:42

Urbim

šo komisiu ( tāpat kā daudzas citas) nosaka likumdošana. Tā atbrīvo skolniekus no eksāmeniem.Diezin vai komisijām ko maksā. Nezinu gan.

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 13:19

urbis

Tipiski komunistiskā garā- sashēmo komisijas, kur neviens cilvēks nesaprot, ko dara, par komisiju sēdēm saņem arī piķi. Ko dara pedagoģiski medicīniskā komisija? Varbūt mums ir jauna mācību iestāde medicīnā? Šis nav vienīgais kāzuss. Vajadzīgs presē skaidrojums par visu šito murgu, citādi lasi un nesaproti, kas tā par šļuru.

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 11:46

komisija

bišku neesat sapis...šies ar tām komisijām???????? Ja labi gribētu, droši vien izdomātu vēl pāris komisijas, tas it kā saucas darba dalīšana un vēlāk sāks pīkstēt, ka pārstrādājušies komisijās, algas lielākas utt.Noteikti var samazināt un apvienot tās komisijas uz 6- 10.

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 20:52

xxx

Vispaŗ šie cilvēki Marta Mikolaja, Valtis Krauklis, Aldis Strads, Māris Danieks un Laimonis Aumeisters saprot no taas tēmaskautko??? es stipri šaubos...

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 19:34

heijā

Pēc kādiem principiem tās komisijas veido ? Ko tur darīs ? Pārvietošanās notiks visos veidos - transports, maršruti, ceļi , sportos arī ne pajokam. Interesanta arī tā pedagoģiski medicīniskā komisija...kaut kā nemana neko ar kultūru saistītu... Tas jau laikam drīz vispār nebūs aktuāli.

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 19:05

nette

Sievišķīga interese! Kas ir Guntis Švika? Nedzirdeets vaardu savienojums muusu novadā?

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 16:51

...

Sabiedriskā transporta komisijā ir pieci cilvēki – Marta Mikolaja, Māris Raģelis, Saulcerīte Indričeva, Guntis Blūms un Aldis Strads.

Maršrutu (ielu) apsekošanas komisija izveidota piecu cilvēku sastāvā. Komisijā darbosies Marta Mikolaja, Māris Raģelis, Aloizs Priedeslaipa, Kārlis Cunskis un Laimonis Aumeisters.

Autoceļu (ielu) fonda komisijā ir pieci cilvēki: Marta Mikolaja, Valtis Krauklis, Aldis Strads, Māris Danieks un Laimonis Aumeisters.

Cienītie, vai šīs komisijas nevarēja apvienot ? Un ne tikai šīs, ir arī citas, kuras dublējas...

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 11:46

Vietējās ziņas