Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstiprina nolikumu

Novada domes sēdē deputāti atbalstīja interešu izglītības programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales komisijas nolikumu.

Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls skaidroja, ka interešu izglītības programmu īstenošanai valsts finansējumu piešķir tikai daļēji. Līdz ar to, sadalot finansējumu izglītības iestādēm, nav iespējams atbalstīt visas interešu izglītības programmas, kuras tiek iesniegtas komisijai. Tā kā piešķirtā finansējuma gaitā iespējams atbalstīt tikai aptuveni pusi no iesniegtajām programmām, tad komisija atbilstoši nolikumam izglītības iestādes jau pirms programmu iesniegšanas informēs par piešķirtā finansējuma apjomu. Līdz ar to izglītības iestādes komisijai neiesniegs programmas, kuras nevarēs atbalstīt finansējuma trūkuma dēļ.


A.Šķēls "Dzirksteli" informē, ka šajās dienās tiek plānots izsludināt pieteikšanos uz vasaras nometņu konkursu. Kad skolu pieteikumi būs saņemti, tad tie tiks izvērtēti un aptuveni ap 20.maiju varētu jau precīzi zināt par vasaras nometnēm Gulbenes novadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas