Apstiprina novada logo vērtēšanas komisiju 5

Gulbenes novada domes sēdē 24.septembrī tika apstiprināta novada logo vērtēšanas komisija septiņu cilvēku sastāvā: komisijas priekšsēdētāja Sandra Daudziņa, locekļi: Jana Igaviņa, Guna Švika, Sandra Dikmane, Daila Putniņa, Ivars Kupčs, komisijas sekretāre: Inga Barinska.

Par Gulbenes novada logo izveidi tiks izsludināts konkurss. Konkursa uzvarētāji tiks finansēti no novada domes budžeta līdzekļiem. Konkursa uzvarētājam tiks piešķirta prēmija - 50 lati, kā arī tiks piešķirtas divas veicināšanas prēmijas 25 un 15 latu apmērā, savukārt viena veicināšanas prēmija 10 latu apmērā tiks piešķirta tā darba autoram, kurš iegūs vislielāko skatītāju atsaucību.


Konkursā var piedalīties ikviena juridiska vai fiziska persona vai personu grupa. Vienam dalībniekam ir atļauts iesniegt vairākus logotipu darbus.


Izstrādātajam logo jāveicina mūsu novada kā tūrisma galamērķa atpazīstamība, jāveido vienots, viesmīlīgs un pievilcīgs novada tēls. Novada logo jāasociējas ar vietu, kura izraisa vēlmi atpūsties, rada priekšstatu par viesmīlīgu, aicinošu, harmonisku, drošu, pievilcīgu, plaukstošu un aktīvu vietu, kuras galvenās priekšrocības salīdzinoši ar citiem konkurentiem tūrisma tirgū meklējamas savienojumā starp kultūru, dabu, vēsturi un cilvēkiem.


Darbus varēs iesniegt līdz 30.oktobrim. Tie tiks izlikti publiskai apskatei no 3. līdz 10.novembrim Gulbenes novada domes 2.stāva gaitenī. Konkursa vērtēšanas komisija darbus izvērtēs līdz 16.novembrim.

Papildus informācija Gulbenes novada tūrisma informācijas centrā, Ābeļu ielā 2, pie tūrisma informācijas centra vadītājas Ingas Barinskas pa tālruni 64497729.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Es

Dīķis ar gulbjiem mēnesnīcā,pārītis laulību pārkāpēju -Gulbenes baltajā pilī vai Stāmerienas pils kambarī ....lūk ari vēsture tūrismā un dabā.Nu un vēl ceļš uz laimīgo zemi vai Sibīriju ar bānīti!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.29 22:03

jāāāā

50ls liela nauda...! Komisijai kopistiski- nu 7x nezināmais! HI-HI...

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 22:08

abc

ta brīnums! S.Indričeva nau komisijā, kāda netaisnība!

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 21:11

Tak gan jau atkal kaut kas līdzīgs...''pilsēta ar spārniem'' uzvarēs...Taisni šausmas,kāda bezgaumība! Ar spārniem...kuda mir kaķitsa????

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 18:10

oriģināli, oriģināli ! sevišķi savienojums kultūra, daba, vēsture un cilvēks ...piem. varētu varbūt dīķis ar gulbjiem mēnesnīcā un kāds pārītis laulības pārkāpēju, tikai tā nolāpītā vēsture izpalika...

pirms 11 gadiem, 2009.09.28 17:28

Vietējās ziņas