Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstrīd ielu konkursu 6

Ar 132 092,15 eiro piedāvāto līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa pašvaldība Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbu veikšanai šogad ir izvēlējusies Rīgas SIA “Clean R” un akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes ceļu rajona pakalpojumus. Iepirkumu uzraudzības birojs ir akceptējis šo izvēli – liecina kopš 12.februāra publiski pieejamā informācija.

Pavisam šajā iepirkumā bijuši trīs pretendenti. Viens no viņiem – Tirzas SIA “Ausmas serviss” -  birojam ir iesniedzis sūdzību. Arī šāda publikācija parādījusies 12.februārī. Sūdzības saturs vēl nav pieejams un arī lēmums nav pieņemts. Sūdzības izskatīšanas termiņš nav noteikts.

Pašvaldības publiskotā informācija liecina par sīkāku līgumcenā iekļautās summas pielietojumu. SIA “Clean R” izraudzīta Gulbenes ielu ikdienas uzturēšanas darbiem ziemā par 94 525,83 eiro. Šai firmai uzticēta arī pilsētas dzīvojamo masīvu piebraucamo ceļu, laukumu kopšana ziemas periodā par 7958,24 eiro. Ielu bedrīšu remonts un mehanizētā zāles pļaušana par 29 608,08 jāveic akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes ceļu rajonam.

Pašvaldība arī pieņēmusi pārtraukt iepirkumu daļā „Ielu kopšanas darbi vasaras periodā”, jo pretendentu iesniegtie piedāvājumi neatbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Atklāto konkursu Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbu veikšanai pašvaldība bija izsludinājusi pagājušā gada septembra beigās. Gulbenes ielu kopgarums ir 53,249 kilometri – liecina iepirkuma dokumentos lasāmā informācija. Pilsētas ielas tiek iedalītas galvenajās jeb maģistrālajās ielās, pilsētas nozīmes ielās un vietējās nozīmes ielās. To segums ir atšķirīgs – gan melnais, gan grants, gan bruģa. Ielām mēdz būt A, B un C uzturēšanas klase, no kuras atkarīgas prioritātes visu darbu veikšanas organizēšanā.

Pagājušajā gadā Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbus par 28 636,23 eiro līgumcenu veica SIA “Alba” - liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. Toreiz šajā pašvaldības publiskajā iepirkumā piedalījās divas firmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

!!!

Ausmas serviss (Ausma Raģele)-tie paši vēži tikai ar citu nosaukumu !!!

pirms 4 gadiem, 2016.02.18 11:46

He

Ko nepastāvēt cipari jau skaisti ienāk,darīt var kaknebudģ.

pirms 4 gadiem, 2016.02.18 12:38

Sirpis un āmurs

Gulbenē var uzvarēt tikai vecie komunisti un komjaunieši( arī t.sk. viņu bērni), kā arī čekas darbinieki un to ziņu pienesēji un viņu bērneļi, pārējiem laime jāmeklē citur

pirms 4 gadiem, 2016.02.18 13:28

Jānis

Vairs jau neko nevar ne uzbūvēt ne izdarīt, pirms abu pušu juristi nav vilnu izplūkājuši. Spilgts piemērs Baložu iela, rudens bija sauss bez gruntsūdeņiem bet līdz būvēšanai netika, nu braucam pa elli.

pirms 4 gadiem, 2016.02.19 11:10

Iela

Šai procedūrai ir vienkāršs risinājums - tāpat kā sporta pasaulē - protests maksā konkrētu ciparu (šajos iepirkumos varētu būt 10% no projekta vērtības), un ja ir pamatots, tad nauda tiek atmaksāta protesta iesniedzējam, ja protests nav pamatots - paldies, iemaksātā summa aizripo budžetā.. Vienkārši un pašvaldībai ienesīgi..un arī darbi netiktu nevajadzīgi kavēti. Tad šitie visi "ņaudētāji / zaudētāji" pirms iesniegtu protestu stipri padomātu, cik tas ir pamatots.

pirms 4 gadiem, 2016.02.19 14:16

Vietējās ziņas