Apsver, vai iegādāties nepabeigtu peldbaseinu 3

Gulbenes novada domei ir iespēja izsolē iegādāties padomju gados iesāktu un nepabeigtu peldbaseina būvi, kas atrodas Daukstu pagasta Staros (Dārza ielā 17a) blakus klubam un sporta zālei.

Objekta sākumcena ir 500 eiro. Izsoles katram dalībniekam ir jāsamaksā nodrošinājuma nauda 50 eiro. Izsoles noslēgums paredzēts 13.decembrī. Tā būs ar augšupejošu soli, izsoles solis – 20 eiro.

22.novembrī novada deputāti, apspriežot šādu Vidzemes apgabaltiesas tiesu izpildītājas Valijas Baltās piedāvājumu, nolēma to virzīt izlemšanai tālāk domes sēdē, kas notiks 29.novembrī. Pagaidām viss liecina, ka deputāti varētu piekrist iegādāties šo īpašumu, kas atjaunotās Latvijas brīvvalsts laikā ir piederējis SIA “AMK AB”, kura ir apturējusi saimniecisko darbību un saskaņā ar “Lursoft” datiem jau divus gadus atrodas likvidācijas procesā.

Novada domes jurists Sandis Sīmanis uzsvēra, ka nepabeigtais peldbaseins laika gaitā ir kļuvis par graustu. Vietējie iedzīvotāji uztraucas, ka tur mēdz uzturēties bērni, kas ir viņiem bīstami. Būve piekļaujas pašvaldības zemei un pašvaldībai piederošajām publiskajām ēkām. Pašvaldības policijas viedoklis – šāds riska objekts būtu jālikvidē. Tāpēc pašvaldības vienīgais mērķis, iegādājoties nepabeigto peldbaseinu, būtu nojaukt to.

Pagaidām citi interesenti gaidāmajai šā objekta izsolei nav pieteikušies. Paredzams, ka novada deputāti varētu dot piekrišanu, ka novada dome nepabeigto peldbaseinu nopērk par tā sākumcenu. Tomēr ne visi deputāti piekrīt, ka tas būtu jādara, jo novadā esot diezgan daudz līdzīgu graustu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

info

Peldbaseinu Staros toreizējais priekšnieks cēla 24.5 m garumā

pirms 3 gadiem, 2017.11.30 17:33

njaaa

Vai vajag kaut kādu iesāktu baseinu? Nevaram jaunu uzcelt? http://www.seedit.lv

pirms 3 gadiem, 2017.11.30 18:11

Līga

Lasiet tekstu, dārgie komentētāji. Doma ir iegādāties, lai nojauktu.... skan interesanti.... privātajam samaksās par to ka likvidēs tā graustu........

pirms 3 gadiem, 2017.11.30 21:33

Vietējās ziņas