Apvieno darbu divu slimnīcu valdēs 7

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Alīda Vāne tagad ir arī SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājas vietas izpildītāja. “Dzirkstelei” viņa saka, ka Gulbenē viņas pienākumi paliek tādi paši kā līdz šim. Vienīgā atšķirība esot tā, ka viņai vairs nav brīvdienu.

Līdzšinējā SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja Egija Širova devusies dekrēta atvaļinājumā, A.Vāne viņas vietā darbu veikt uz laiku tika pieaicināta no malas. A.Vāne nav šīs slimnīcas valdē, taču viņa ir dzimusi ventspilniece, Ventspilī joprojām ir viņas deklarētā dzīvesvieta. Kā zināms, tieši šajā pilsētā atrodas Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca.

“Gūšu jaunu pieredzi, cerams, ka ļoti pozitīvu. Es to uzskatu kā dzīves skolu. Iespējams, kaut ko no šīs pieredzes varēsim pielietot SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” darbībā,” saka A.Vāne. 

Kad slimnīcu Gulbenē apmeklēja un par tās darbību interesējās partijas “Latvijas attīstībai” valdes priekšsēdētājs Einars Repše, viņš vēlāk pauda sašutumu par to, ka SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” trīs gadu laikā ir piedzīvojusi 67 dažādas pārbaudes. “Jā, tā ir. Tikai varbūt divos gadījumos pārbaužu iemesls bija iedzīvotāju sūdzības. Visas pārējās bija kārtējās dažādu institūciju pārbaudes. Mēs pie tām esam jau pieraduši. Kādam mūsu slimnīcu apvienībā ir jāstrādā tikai, gatavojoties kārtējām pārbaudēm. Ārstniecības iestādēm ir jāievēro ļoti daudz dažādu noteikumu, prasību. Apgrūtinājums tas ir, bet es ne par ko ārkārtēju to neuzskatu,” skaidro A.Vāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Mudīte

vāne beidz plātīties beidzot samaksā Gulbenei reālu naudu par slimnīcas prihvatizāciju

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 15:07

zz

interesanti kas maksās par Vānes kunedzes vizināšanos starp Gulbeni un Vetspili?

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 16:06

xxl

Protams ka Gulbenes pacienti !!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 18:41

izskatās

Pašapmierināts,augstprātīgs un nobarojies sievišķis ērti iekārtojies pie siles.

pirms 7 gadiem, 2014.04.18 08:01

rietiņš

Kaut kas šausmīgs it kā valstī vairs cilvēku nebūtu ,kas varētu stādāt un vadīt slimnīcas ! Īsta korupcija ! Ko saka veselības ministrija .....

pirms 7 gadiem, 2014.04.18 14:57

fzss

pareizi, ka jābūt visādām pārbaudēm- cilvēka veselība nav malku tirgot.

bet pacientiem gan vajadzētu painteresēties Veselības inspekcijā par zālēm, vai slimnīcā pareizās un nepieciešamās izraksta, vai zāļu firmu liktās !!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.19 12:07

ussr

vairs neesot brīvdienu-moceklis, ka tavu māti.varētu padomāt ka šai ar šmaiseru draudēts

pirms 7 gadiem, 2014.04.21 17:18

Vietējās ziņas