Apvienos Zemes dienesta birojus 1

Ar 2010.gada 1.janvāri darbu sāks Gulbenes un Alūksnes apvienotais Valsts zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas birojs. Birojs atradīsies Gulbenē, bet Alūksnē būs klientu apkalpošanas centrs.

Valsts zemes dienesta Gulbenes biroja vadītāja Līvija Safronova stāsta, ka šobrīd Gulbenes birojā strādā 11 darbinieki.

 

"Cik darbinieku pēc apvienošanas turpinās birojā, cik klientu apkalpošanas centrā Alūksnē, šobrīd vēl nav zināms, jo notiks abu pašreizējo biroju darbinieku izvērtēšana - eksāmens," saka L.Safronova.

 

Strukturālo maiņu rezultātā klientu apkalpošanas kvalitāte necietīs, jo apkalpošanas vietas paliks līdzšinējās. Klienti Valsts zemes dienesta pakalpojumus varēs pasūtīt un saņemt normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

 

Kopš šā gada 1.septembra Valsts zemes dienestā ir ieviestas strukturālas izmaiņas - reorganizētas astoņas reģionālās nodaļas, to vietā izveidojot piecas - Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē, Latgalē un Rīgā.

 

Dienesta Vidzemes reģionālajā nodaļā šobrīd ir birojs Gulbenē, Alūksnē, Madonā, Cēsīs, Valkā un Valmierā.

 

No 21.septembra līdz 30.oktobrim Valsts zemes dienests rīko arī klientu aptauju, lai uzlabotu apkalpošanas kvalitāti un novērstu trūkumus. Aptaujas anketas anonīmi var aizpildīt dienesta birojos, pie klientu konsultanta, kā arī Valsts zemes dienesta interneta mājas lapā "www.vzd.gov.lv"

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Shmiize

Kāda tad būs tā izvērtēšana - eksāmens? Jautājumi par tēmu... :D :D :D

pirms 11 gadiem, 2009.10.12 15:35

Vietējās ziņas