Ar auto “ārdās” pa parku 41

Nedēļas sākumā, visticamāk, naktī no pirmdienas uz otrdienu kāds autovadītājs izbraukājis Jaunatnes parku.

Atstātās automašīnas sliedes liecina, ka braukts parkā ir ne pa jokam – velēnas vien lidojušas pa gaisu.


Sabiedriskās kārtības sargs Mārtiņš Didrihsons-Linards un pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis “Dzirkstelei” saka, ka viņiem neviens nav ziņojis par to, ka tur būtu izbraukāts.


Savukārt iedzīvotāji redakcijai ne vienu reizi vien ir stāstījuši, ka ir autovadītāji, kam nakts stundās patīk “paraļļot”.


Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma norāda, ka šādos gadījumos iedzīvotājiem vēlams piefiksēt automašīnas valsts numura zīmi un nekavējoties informēt par notiekošo policiju, zvanot pa tālruni 110. Ja vien iespējams, būtu vēlams nofotografēt notiekošo.


“Neticu, ka parkā vai pilsētas ielās “ārdījās” iebraucēji. Visticamāk, tie ir Gulbenes vai apkārtējo pagastu iedzīvotāji, kas paši posta vidi, kurā uzturas ikdienā,” spriež D.Jukāma.


Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala “Dzirkstelei” saka, ka izteikti agresīva braukšanas pie mums nav, tie ir atsevišķi gadījumi, bet ne sistēma.


“Protams, interneta portālos iedzīvotāji ir rakstījuši, ka pilsētā mēdz būt agresīvi braucēji. Bet mums šādas informācijas nav. Atceros, ka pagājušajā gadā Stradu pagastā bija šāds gadījums un vainīgais tika sodīts,” stāsta V.Gibala, kurā arī aicina iedzīvotājus ziņot policijai par agresīviem braucējiem, norādot, ja tas ir iespējams, automašīnas marku, laiku un vietu. “Tad šīs personas būs policijas redzeslokā!” uzsver V.Gibala.


Pievieno komentāru

Komentāri 41

Žēl, bet

tik un tā viss atmaksājas. Lai izdodas atrast vainīgo.

pirms 7 gadiem, 2013.12.13 18:16

.

Pretī Gulbjiem uz tās pelēkās koka mājas ir taču video novērošanas kameras, vai arī tās nestrādā?

pirms 7 gadiem, 2013.12.13 21:12

:)

Man arī radās jautājums - vai tad kameras neko nefiksē? Tad kam tās ir vajadzīgas?Un policija ir burtiski 5 metru attālumā. Mistika? Diez vai.

pirms 7 gadiem, 2013.12.13 22:25

...

pilsētā pat dienā plakaniski brauc balts bmw, vakaros stāv pie Rodiem

pirms 7 gadiem, 2013.12.13 22:51

jura

nu Gundras gan ar savu bembuku tur neārdītos, žēl mašīnītes.

pirms 7 gadiem, 2013.12.13 23:12

Modrā acs

"...mums šādas informācijas nav... aicina iedzīvotājus ziņot policijai par agresīviem braucējiem, norādot, ja tas ir iespējams, automašīnas marku, laiku un vietu."
Jā... policijai jau nav jāstrādā, cik iedzīvotāji paši noķers, tik būs. Un īpaši naktīs iedzīvotājiem jābūt vērīgiem un modriem, lai fiksētu visus likumpārkapumus. Vai tad blakusesošās majas nevar sadalīt dežūras pa dzīvokļiem?

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 08:26

jautrīte

tas ir labais.:)))

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 08:38

nu gan

Nē, policistiem laikam vajadzētu sadalīt dežūras pa dzīvokļiem, domājiet, ko rakstāt!

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 15:56

Modrā acs

Jā, domājam gan, ko rakstām. Vai tad iedzīvotājiem jāredz, kas pārkāpj likumu nakts stundās? KĀ POLICIJA VAR TO PRASĪT NO IEDZĪVOTĀJIEM? Izlasiet taču rakstu, kur policija tikai vaimanā, ka neko nezina, jo iedzīvotāji, lūk, nav informējuši.

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 16:06

jocīgi...

tiešām ir taču kameras!tikai negrib neko darīt iestādes!kurš ta nezin kas tas bija,tajā naktī viskaut kur izbraukāja zālāju,ne tikai parkā!

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 08:37

kauns

Pilsētas pārvaldes vadītājam un kārtības sargam laikam problēmas ar redzi, vai nezin kur atrodas tāds parks. Atgriežas padomju laiki, ka jāsāk nodarboties ar stukačošanu...

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 08:46

Parks

Valdiņ! Izlasi vienreiz APK 149.4.panta 13.d. un zināsi, ka braukšanai pa parku nav nekāda sakara ar agresīvu braukšanu..... /Par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā: 1) vairāku tādu citu citam sekojošu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu izdarīšana, kas saistīti ar ceļu satiksmei bīstamu vai traucējošu situāciju radīšanu; 2) transportlīdzekļa vadīšana tādā veidā, ka tiek izdarīts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums un radīti traucējumi vienmērīgai transportlīdzekļu plūsmai vai tiek ignorētas pārējo transportlīdzekļu vadītāju intereses (vairākkārtēja braukšanas joslu maiņa apsteidzot, vairāku sastrēgumā esošu vai kolonnā braucošu transportlīdzekļu apdzīšana pa pretējā virziena joslu vai apbraukšana pa sabiedriskā transporta joslu, ceļa nomali, ietvi, gājēju ceļu, velosipēdu ceļu vai citām vietām, kas nav paredzētas transportlīdzekļu braukšanai, u.tml.), —
uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no piecdesmit līdz divsimt latiem.

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 09:56

Pjotrs

Strādāju Rīgā un mani nodokļi skrien uz Gulbeni - to līdz šim dēvēju par arī par SAVU PILSĒTU, bet šoreiz man ir kauns, ja mani kolēģi izlasot db.lv ievietotu rakstu par šo parka izbraukātāju ar smīnu sejā jautā - kas notiek manā pilsētā?
D. Jukāma vai tiešām pēc pilsētā uzstādītajām kamerām nevar izsecināt, kurš parku izbraukājis?
Stepanov - atkāpies vai atlaid kādu, bet tas nav normāli, ja šis izbraukātajs netiks sodīts.

Man kauns par manu pilsētu un to ierēdņiem. :(

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 10:36

d

tādas lietas mēdz notikt, vai tad tāpēc kādam jāatkāpjas uzreiz ;D Kauns par pilsētu...par ko tad interesanti, pamuļķi bijuši un būs visās pilsētās un diez vai tava "kolēģa" pilsētā viss ir ideāli un ja tā ir Rīga, piedod atvaino, uzturēties tur nav iespējams, smirdoņa, piemistas vārtrūmes, apzīmētas sienas ar ķeburiem un rajonos jūties ka būtu uz ārzemēm atbraucis. Man liekas ja tu būtu priekšnieks vai kāda augstāka persona, tavs kolēģis slavētu tavu pilsētu ;D.

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 13:43

Bize

Tad nu gan nelaime notika! Tas jau nenotiek sistemātiski, lai visi šitā ''ceptos". Viens muļķis izbraukāja zālāju, tagad visiem mietpilsoņiem ir par ko mēles patrīt. Taisni vai smieklīgi! Kāpēc tad nesaceļat tādu traci, kad tiek izsists stikls autobusu pieturā vai izrauti stādījumi pilsētas puķudobē, utt. ?

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 11:19

paskaidrojums

Ielēja tur ''labo'' degvielu,mašīna cēlās spārnos un nebija valdāma. Punkc.

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 14:34

Pjotrs to d

Katram ir savs viedoklis par Rīgu iespējams arī Jūsu viedoklī ir daļa taisnības, bet uzskatu Rīgu kā ļoti mazu pilsētu, kurā dzīves ritējums nerit steigā, burzmā utt... Dzīvoju savu ikdienas dzīvi un iztieku, bez smakojoša centrs karstās vasaras dienās, piečurātām vārtrūmēm, piebāztiem lielveikaliem utt... protams tas viss ir, bet katrs izvēlās dzīvot kā grib. Ja pēc vairākām centrā uzstādītām kamerām nevari izskaitļot kurš ir izbraukājis parku un izdarīt visu lai to atklātu - ne tavs priekšnieks, ne Tu pats neesi derīgs savā darbā ej strādā to ko vari, nevis tikai sēdi un nedari neko. Katru nedēļas nogali kāds tais "bezpriģelu", - kāpēc gan nē - ja cilvēkam par to nav jāatbild ;)

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 14:18

nožēlojamie

pie policijas arī irizbraukāts zālājs

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 14:36

fakts

iebraukt tad vajag Statoil un uzzināt kurš tas bija,jo tur ar kameras taču ir!
bet vieglāk tak neko nedarīt un izlikties,ka nav iespējams atrast vainīgo!

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 14:44

iedzīvotāja

Policija un mūsu valdība ir kā aizmiguši.Policisti laikam tikai nakti noguļ un no rīta ar mierīgu sirdi dodas mājās.Vai tad viņiem nevajag kādreiz iziet ielās,bet laikam jau nē,ja viens "braucējs"pa vienu nakti var brīvi šiverēt pa pilsētu.Interesanti,ka visu,kas notiek redz iedzīvotāji,bet ne tie kam tas jāredz.
Un vēl,kam ir domātas novērošanas kameras.Varbūt kāds var atbildēt?

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 16:15

.secinaajums

Runaajot ar kaadu iereedni no siis struktuurs, vins apgalvoja, ka neceriet uz briinnumiem,ppie regionu apvienosanas kadru truukums ir izveidjies aciimrdzams , informeejat cik gribat reakcija buus minimaala,

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 20:20

!

Pie Narvesena kioska ari izbraukats, UN neskatoties uz to ka 30 metrus no tas vietas dežūrē policija.

pirms 7 gadiem, 2013.12.14 20:42

bet

Bet vai kaut viens no jums par narvesena vai Statoila zālāja izbraukāšanu ir ziņojis policijai?

pirms 7 gadiem, 2013.12.16 15:59

Vietējās ziņas