Ar gripu Gulbenē šobrīd neslimo 7

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Gulbenes struktūrvienības galvenā ārste Sigita Drubiņa saka, ka vismaz pagaidām pie mums nav bijis neviena gripas gadījuma, bet vispār Latvijā ir reģistrēti gripas gadījumi.

“Tā kā gripa arī ir vīruss, tad uz to iedarbojas tie paši ierobežojumi, kas uz Covid-19. Ja nēsājam maskas, mazgājam rokas, tad arī risks saslimst ar gripu samazinās. Pirms tam bijām visi “varoņi” - gājām uz darbu ar temperatūru, klepu, iesnām, līdz ar to gripa un citas vīrusu saslimšanas ļoti izplatījās kolektīvos, skolā. Tagad visi ir piesardzīgi, tiklīdz ir iesnas, cenšas neiet uz darbu, līdz ar to vīrusu saslimšanas arī neizplatās. Un to vajadzētu paturēt prātā arī nākotnē! Ja esam apslimuši, tad neejam uz darbu, lai neaplipinātu savus kolēģus,” saka S.Drubiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

?

Kur tad tā gripa radīsie? Ja Rīgas kungi ir teikuši, ka visi slimo tikai ar cocidu, tad tā tam būs būt!

pirms mēneša, 2021.01.19 13:19

Maija

Bija rakstīts, ja nav sava transporta un ar sabiedrisko nevar braukt nodot analīzes,kaimiņu sarunāt nevar,jo nedrīkst braukt,tad lidot vēl nemākam. Kurā novadā rādīja,kā slimniekiem siekalu testus ambulancē izsniedz pa logu un nākošajā dienā tāpat jāatdod. Tas būtu risinājums. Ja es vēl varu paiet,tad sazvanos ar ārstu,aizeju pakaļ pa svaigu gaisu,nevienu netraucējot,it īpaši laukos un tāpat nododu. Kāpēc tā nevar visur? Ar ko viena ambulance atšķiras no citām?

pirms mēneša, 2021.01.19 13:31

Labi dzīvojam

Gripas nav, ar vēzi nemirst, ar HIV neslimo! Ja vēl pohiņa nebūtu.

pirms mēneša, 2021.01.19 14:02

Jana

Gripai ceļu šķērso kovid. Tā nav tik lipīga, staigā ar maskām, tad nevar izplatīīties.

pirms mēneša, 2021.01.20 13:21

Atbilde

Kas būtu nesaprotams Maijas rakstā. Es arī redzēju to raidījumu,ja nemaldos,Provincē. Tāds fakts bija,kā pats ārsts izsniedza pa logu paciņu,lika slimniekam mājā izlasīt,kā jārīkojas un rītā atnest atpakaļ. Ambulancē paglabāšot ledusskapī, kamēr brauks pakaļ. Vēl nodomāju,redz cik labi izdomāts.

pirms mēneša, 2021.01.21 21:45

Jurka

Vispār šinīs laikos, kad parādījās sars, tad vajadzēja kaut ko domāt par aizsardzību

pirms mēneša, 2021.01.29 18:56

Vietējās ziņas