Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar iedzīvotājiem pārrunā Nākotnes ielas pārbūves projektu 15

Gulbenes pilsētas pārvalde ir uzsākusi Nākotnes ielas pārbūves projektēšanas darbus. Lai veicinātu iedzīvotāju līdzdalību, pilsētas pārvalde uz informatīvu sanāksmi aicināja Nākotnes ielā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pilnvarotās personas un Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” vadību. Par no novada pašvaldības mājaslapā informē sabiedrisko attecību speciāliste Gunta Krevica.

“Sniedzām informāciju par projektu. Projektētājs prezentēja savas idejas būvprojekta izstrādei – kur atradīsies automašīnu stāvvietas, kur būs gājēju ietves, kā ierobežot ātrumu, jo tuvumā atrodas bērnudārzs. Visticamāk to darīsim, uzstādot ātruma barjeru. Sanāksmes gaitā uzklausījām arī māju vecāko priekšlikumus par projektu kopumā. Viņi apspriedīsies ar savu māju iedzīvotājiem, un, ja būs vēl kādi ierosinājumi, tos iesniegs pilsētas pārvaldei,” informē Gulbenes pilsētas pārvaldes komunālinženieris Jānis Krastiņš.

G.Krevica stāstam, ka Nākotnes ielas pārbūves projekta mērķis ir atjaunot nolietoto brauktuvju un celiņu segumu, nodrošināt mūsdienīgu un drošu vidi apkārtējiem iedzīvotājiem un pielāgot infrastruktūru mūsdienu vajadzībām.

"Projekta rezultātā būtiski tiks palielināts stāvvietu skaits automašīnām. Nākotnes ielu pārbūvēs 951 metra kopgarumā. Šobrīd vēl tiek domāts par brauktuves seguma materiālu. Ja izmaksas ir līdzīgas, iespējams, ka tās neasfaltēs, bet, tāpat kā gājēju ietves, noklās ar bruģakmeni. Projektā ieplānoti arī dažādi labiekārtošanas darbi – apzaļumošana, atkritumu urnu un soliņu uzstādīšana. Plānots demontēt visus dzelzsbetona apgaismojuma stabus," atklāj G.Krevica.

“Plānojam pārtaisīt arī lietus notekūdeņu sistēmu šajā ielā. No šiem darbiem un finansējuma pieejamības ir atkarīgs tas, vai varēs pārbūvēt visu ielu uzreiz, vai darbi būs jāsadala kārtās. Diemžēl projektā neiekļaujas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju 2-1 un 2-2 brauktuves, jo tās nav pašvaldības īpašumā. Lēšam, ka projekta realizācijai nepieciešami aptuveni pusotrs līdz divi miljoni eiro. Protams, ka meklēsim iespējas piesaistīt Eiropas Savienības fondu līdzekļus. Ja tas neizdosies, nauda būs jāatrod pašvaldības budžetā,” piebilst J.Krastiņš.

Ziemas periodā plānots pabeigt projektēšanu un iepirkuma procedūru būvdarbu veikšanai. Ja viss veiksies labi un būs finansējums, tad būvdarbus varētu uzsākt jau nākamgad, norāda speciālists.


Pievieno komentāru

Komentāri 15

es

Viss ir labi! Tikai vēl viens priekšlikums. Sameklējiet arī naudu basseina buvēšanai! Pilsētai tas ir ļoti nepieciešāms!

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 12:18

esītim

Kurā klasē mācies?

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 13:21

BITUMENS

ES PAREIZI SAPROTU, PAŠVALDĪBA REMONTĒ TOS IEKŠPAGALMUS, KUR PAŠIEM IR TUKŠIE DZĪVOKĻI? KĀ BŪS AR CITIEM?

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 20:02

Pilsètnieks

Kàdu baseinu! Pilsèta izmirst, viņam baseinu!

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 13:54

pensionare

tas bija 1964. g. pavasari tirijam krustalici ievugrava lai ierikotu peldvietu kas to var saskaitit cik solijumu bijis bet man sava muza nesagaidit ka bus kur nopeldeties gulbene

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 15:49

vietējais

Kādu ātruma barjeru? Nau kur naudu likt.Vai tad (umņikiem) nav autovadītāja tiesību,nezin ar kādu ātrumu jābrauc dzīvojamā zonā.

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 17:20

Rapsis

Šaurpierītēm ir ātrumposms no Supernetto līdz 2/9 stūrim, būtu iekšpagalmos labāks ceļš, tad arī pa tur dragātu.

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 20:22

Juris

Es tik nesaprotu kàpèc pilsèta nerùpèjàs par pilsètas tèlu cik pretìgi ir noskatìties pie kulturas centra kàdas tas sienas un bordas izbìdìtas vai tieśà nevar sakàrto tas tik lielas naudas prasa un daudz kur pilsètà bruģis ir iebrucis to arì nevar nekàdi sakartot man ir kauns par pilsetas domi???????

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 20:39

Jurim

Iemācies,nu sākumā pareizrakstību

pirms 3 gadiem, 2016.09.24 09:55

Anna

Nav pilsētas domes, ir pilsētas pārvaldnieks:)loģiskais!

pirms 3 gadiem, 2016.09.24 11:35

R

Gulbenè bedres arì tiek salabotas tik pavirśi piemèram uz kalpaka ielas turèja tik ilgi vaĺà to bedri asfaltà un tagad atkal ir bedre kas tas ir kas par to neizdarìbu atbild?????

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 20:44

Juris

Es tik nesaprotu kàpèc pilsèta nerùpèjàs par pilsètas tèlu cik pretìgi ir noskatìties pie kulturas centra kàdas tas sienas un bordas izbìdìtas vai tieśà nevar sakàrto tas tik lielas naudas prasa un daudz kur pilsètà bruģis ir iebrucis to arì nevar nekàdi sakartot man ir kauns par pilsetas domi???????

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 20:48

Pilsètnieks

Kàds tur sakars ar tukšiem dzivokļiem

pirms 3 gadiem, 2016.09.23 21:23

zane

Forśi lai tik taisa,pabraucot pa citãm valstím var just ,ka ceļi forśi un pagalmi sakopti,gâjêju ceļi sataisiti!!!Ceresim,ka músu dârgajã Gulbenë bús tieši tãpat,kâ ,kãdã vãcu mazpilsêtâ,bútu forś, ka visu sakãrtotu!Kaut vai 20 gadu laika!!!Bet bútíbâ,mês tak jauna valsts!!!Ćikâga 40 gadi!!!

pirms 3 gadiem, 2016.09.24 20:36

ohohō

Piekopt iekšpagalmus - laba doma! Nākotnē un Skolenē, domāju, vairāk nodokļu maksātāju dzīvo, nekā visā pārējā pilsētā, vai trīs, četros pagastos kopā ņemot.
Tām Nākotnes ielas mājām tehniskā apsekošana prasītos, jo paneļu metinājumiem 25 gadu garantija bija, ja nekļūdos.

pirms 3 gadiem, 2016.09.25 12:24

Vietējās ziņas