Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar jaunumiem tūrismā - izstādē "Balttour 2016"

Nedēļas nogalē – 5., 6. un 7.februārī – Rīgā notiek starptautiskā tūrisma izstāde „Balttour 2016”. Šogad Gulbenes novada stendam ir jauns vizuālais noformējums – apmeklētāji var aplūkot un nofotografēties pie SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” šaursliežu lokomotīves „Ferdinands” maketa. Izstādes apmeklētājus pa brīdim sveicinās tvaika lokomotīves taures skaņas. Par to informē “balttour.lv”.

SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis” pārvadājumu daļas vadītājs Raitis Melders atklāj, ka līdzi “Ferdinandam” uz izstādi atceceļojuši arī Bānīša laupītāji, kas piedāvā jautras aktivitātes mazākajiem izstādes apmeklētājiem.

Ar novada aktuālo tūrisma piedāvājumu divos stendos iepazīstina Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darbinieki un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis” pārstāvji.

“Tūrisma stendos ir izvietota informācija par objektiem un aktuālākajiem pasākumiem novadā jaunajā sezonā.  Tūrisma objektu klāstā tie ir “Bišu dziedinātava” Jaungulbenē, Gulbenē – velosipēdu noma; Litenes pagasta saimniecībā “Pededze” būs iespējams īrēt velosipēdus un nūjošanas inventāru; Daukstu pagasta “Jaunārēs” piedāvās visu makšķerēšanai, “Dekteru” klētī varēs apmeklēt Kurpīšu muzeju, kur ekspozīcijā ir vairāk nekā 450 kurpīšu; Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja tautsaimniecības krājumu glabātava “Klēts”; Litenes “safari” – piedzīvojumu izbrauciens uz palieņu pļavām, meklējot savvaļas zirgu ganāmpulku; kuģītis Stāmerienas ezerā un elektrovilcieniņš Gulbenes ielās. Jaunums - no 1.maija līdz 30.oktobrim apskatei būs atvērta Rankas muiža; “Latvijas dārgakmeņi, pusdārgakmeņi” Gulbenē - ekskursija ar paraugdemonstrējumiem. Jaunākie pasākumi – pirmo reizi Litenē 21.maijā notiks Šlāgermūzikas festivāls kopā ar tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu “Pededzes upes aicinājums”,” stāsta  Gulbenes novada pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” tūrisma organizatore Marta Ludborža.

Izstādē savus mājražojumus piedāvā Rankas pagasta zemnieku saimniecība “Vecpāpani” un siera ražotne “Mū siers” no Beļavas pagasta.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas