Ar kamerām cīnīsies pret vandalismu 7

Gulbenes autoostā, visticamāk, jau tuvākajā laikā sāks darboties videokameras. SIA "Gulbenes autobuss" direktors Aloizs Priedeslaipa "Dzirkstelei" stāsta, ka autoostā būs divas vai trīs novērošanas kameras.

"Tās pašlaik tiek regulētas, sakārtotas," norāda A.Priedeslaipa un piebilst, ka kameras tiek uzstādītas, lai varētu redzēt, kas notiek autoostā, un lai netiktu demolētas autoostas pieturas, bet demolēšanas gadījumā vainīgos varētu saukt pie kārtības.


A.Priedeslaipa atzīst, ka tagad diemžēl ir tāds laikmets, kad bez videonovērošanas kamerām iztikt nevar.


"Dzirkstele" pērnā gada oktobrī rakstīja, ka autoostā tika ierīkotas četras nojumes, lai pasažieriem nebūtu jāmirkst lietū, gaidot autobusu. Uzņēmuma direktors cerējis, ka nevienam neienāks prātā doma nojumēm izsist stiklus, bet tieši tā notika. Šovasar vienai pieturai stikls tika sasists. Par notikušo tika ziņots policijai.

 

"Tāda vienam otram ir apziņa, tāpēc mēs esam spiesti kaut ko darīt, lai varētu pēc tam no vainīgā piedzīt zaudējumus. Citādāk vainīgo atrast ir neiespējami," saka A.Priedeslaipa.


Vandaļi ne tikai izsituši pieturvietai stiklus, bet arī autoostas laukumā rīko dragreisus un bojā asfaltu.

 

"Vai tas notiek vakarā vai naktī, grūti teikt. Situācija autobusu pieturvietās pilsētā nav labāka. Pēc mēneša informācija, kuru mēs tur pieliekam, vairs nav atrodama. Viss tiek noplēsts un salauzts," saka A.Priedeslaipa.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Priedeslaipa visiem spēkiem cenšas izputināt uzņēmumu!!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.10 11:09

?

Kā var tādā mazā laukumā dragreisus taisīt?? :D vietas nepietiks! :D

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 19:28

Aloiza paranoja aug augumā! Autokombinātā jau kameras visos stūros nu varēs darbiniekus novērot arī autoostā. Algas visu laiku tiek apgrieztas,bet ietaupītā nauda tiek tērēta visādiem ***em!

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 18:45

Fans

Kā būtu, ja ieviestu Pašvaldības policiju?

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 12:32

gulbenietis

nein, nein, nein, nein! tur tgd tik labs ceļa segums, drīzumā ziema un sniegs.. kur tad lai paālējas?

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 12:21

Gulbis

Tad varbūt policijai vajadzētu veikt savus tiešos pienākumus un rūpēties par kārtību viņu iecirknī. Vakaros, piemēram, piestāt pie jauniešu bariņiem, kas nekautrējoties dzer pieturvietās - sabiedriskā vietā, par ko pienākas sods.

pirms 9 gadiem, 2011.11.09 11:39

Vietējās ziņas