Ar pleskaviešiem diskutē par sadarbību uzņēmējdarbībā un tūrismā 2

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka šodien Gulbenes novada domes pašvaldības priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs tiekas ar Krievijas Federācijas Pleskavas apgabala autonomo nekomerciālo organizāciju "Uzņēmējdarbības garantiju un attīstības fonds" pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas uzņēmējdarbībā. Aģentūru "Leta" par to informe novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Pēc G.Krevicas teiktā, fonda pārstāvji ar domes priekšsēdētāju pārrunās arī divu uzņēmējdarbības projektu idejas, par kurām precīzāk būšot zināms vien pēc tikšanās. Tāpat tiks diskutēts par Gulbenes novada un Pleskavas apgabala sadarbību tūrisma jomā.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

urbis

Neesmu ne reizi Dzirkstelē lasījis, kāda mārrutka pēc tas viss ir vajadzīgs Gulbenes novada ļaužiem! Ja tas interesē dažus "biznesmeņus", tad tie lai arī darbojas. Ja tam visam ir kāda jēga priekš novada, tad kārtis galdā. Nav saprotams, kāpēc tāda noslēpumainība. Līdz šim nu nekas nav jūtams, tikai vadība rīko visādas tikšanās un uzņemšanas un ekskursijas uz Pleskavu, bet kādi rezultāti? Ja čiks, tad nav ko tērēt naudu ziepju burbuļiem!

pirms 7 gadiem, 2014.02.04 15:07

Monika

Cik var diskutēt? Gadu ,piecus gadus? Tak skaidrs,ka jēgas nekādas.Ja nu vienīgi kāds cenšas gūt sev personīgu labumu.

pirms 7 gadiem, 2014.02.04 18:14

Vietējās ziņas