Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar pretenzijām apstiprina sporta komisiju 11

Apmēram 15 minūtes vakar, 29.jūnijā, Gulbenes novada deputāti domes sēdē veltīja diskusijai par veidojamo sporta komisiju.

Beidzot ar grūtībām tika apstiprināts tās sastāvs: novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, deputāte Lāsma Gabdulļina, biedrības “Gulbenes buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis, Litenes sporta metodiķis Vitālijs Platais, deputāts Anatolijs Savickis, Gulbenes 2.vidusskolas sporta skolotājs Dzintars Abakoks un Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes Viļakas dienesta Madonas nodaļas galvenais inspektors kapteinis Aigars Cīrulis.

Deputāts Andis Caunītis ieminējās, ka šajā sastāvā esot trīs cilvēki, kuri paši nodarbojas ar pauerliftingu un līdz ar to pārstāv šā sporta veida piekritēju intereses. Viņaprāt, vajadzētu komisijā iekļaut arī Gulbenes olimpiskā centra pārstāvi Māri Čakaru, kurš ir arī novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors. Pēc A.Caunīša domām, sporta veterānus komisijā varētu pārstāvēt Gulbenes 2.vidusskolas sporta skolotājs Voldemārs Mezītis. Pārējiem nekas nebija pret šīm papildu kandidatūrām.

A.Vējiņš pauda, ka komisijas sastāvu varētu paplašināt, bet tādā gadījumā jāizdara grozījumi pašvaldības nolikumā. Izskanēja piedāvājums atgriezties pie šā jautājuma jūlijā.

Domes sēdē atklājās, ka ne ar visiem komisijas sastāvā ievēlamajiem ir veiktas pārrunas un ne no visiem saņemta piekrišana darboties veidojumā. Deputāts Valtis Krauklis pauda – kļūda, ka šis jautājums pirms domes sēdes nav skatīts izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē. Deputāts Guntis Princovs piedāvāja vispār līdz jūlijam atlikt jautājumu par jauna sporta komisijas sastāva izveidi, tomēr vairākums viņu neatbalstīja.

Līdz šim novada sporta komisijā darbojās: A.Šķēls, pļavu golfa, kā arī futbola cienītājs Agnis Ļisicins, toreizējie deputāti Intars Liepiņš un Ivars Kupčs, novada domes izpilddirektore Guna Švika, novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs, kurš bija futbola kluba “Gulbene” valdes loceklis, Lejasciema pagasta pārvaldes vadītājs Māris Milns.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

?

Pīrāgs uz 4 gadiem sadalīts? Top 4 sporta veidi : spēka trīscīņa, brīvā cīņa, veterānu volejbols, basketbols.

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 14:09

ŠokŠovs

ĀAAAARPRAAAAAAC...kā tik atklāti var paust atbalstu Cīrulim, akcentējot pauerliftingu kā novada sporta veidu Nr.1?
Vienīgā biedrība novadā kuras pārstāvis ir pieķerts dopingā.
Šī ir ņirgāšanās par citu sporta veidu pārstāvjiem.
Kāpēc netika pieaicināti citi novada sportisti vai pārstāvji pārrunās un viedokļu apmaiņā par sporta attīstību un virzību novadā????
Ja netiks paplašināts komisijas sastāvs, viennozīmīgi skaidrs, ka sporta jomā gaidāmi skandāli. Jauniešus, skaidrs - Dzintars var pārstāvēt no skolas..Kur veterānu pārstāvis? Kur komandu sporta veidu pārstāvis? Kur entuziastu-pašdarbnieku pārstāvis? Un galu galā - kur realitāte, nevis beisbols?

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 14:28

Neizglītotajiem

Cik žēl, ka Tu esi aprobežots cilvēks. Beidzot ir izveidota adekvāta novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa, kurā ir personas, kuras ir pietuvinātas sportam: Lāsma Gabdulļina, Gatis Rikveilis, Vitālijs Platais, Anatolijs Savickis, Dzintars Abakoks un Aigars Cīrulis, protams izņemot Arni Šķēlu.

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 15:04

Gudrītim

Viss O.K., bet kāpēc šeit ir pārstāvēti 3 viena kluba pārstāvji?

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 15:45

Neizglītotajiem

Ja godīgi, es nebūtu pret, ka ir vairāk pārstāvju no šī kluba.
Ja ņem vērā to, ka Gulbenes K.S.P. uz doto brīdi ir vienīgais klubs Gulbenē, kas ir nostiprinājies Latvijā, kā arī nes Gulbenes vārdu ārpus Latvijas, es teiktu, ka viņi to ir pelnījuši.

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 16:23

Gudrītim

Tu to nopietni? Kur tad viņi nes to vārdu? Kas viņus zin Latvijā? Bukiem nav tie labākie laiki, bet viņus tāpat pazīst. Tad ņemiet darba inspektoru, kara veterānu, dopingotāju un visa komiteja būs viens K.S.P.

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 17:19

Nezinītis

Kādu pilsētas vārdu viņi nes?! Sacensībās piedalās ap 100 dalībniekiem, tiek sadalīti vīrieši, sievietes (juniori, jaunieši utt..), seniori! Tad vēl iet vairākas svara kategorijas katrā!!!! Beigās sanāk labi ja max 3-5 dalībnieki!!!! Un uzvara tādās sacensībās ir vārda "nešana" LV?! Smiekli nāk......par dopingu vsp nerunāsim!!!!

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 21:39

To Neizglītotajam

Tas,kad tev nav izglītības jau redzams lasot!uz doto brīdi-tāda vārda Latviešu val. nav!!!Šo sērgu ŠLESERS (būldozers) ieviesa viņam arī nav izglītības,bet ir milzīga pieredze Rīdzenē!!!doto brīdi-dani moment (krievu val.).
Šobrīd!!!!

pirms 3 gadiem, 2017.07.01 17:01

to To Neizglītotajam

Ko Jūs ar to gribējāt teikt, virsleitnant Sausais?

pirms 3 gadiem, 2017.07.01 18:37

Taisons no ASV

Kas tas par kapteini nemo (cìrulìtis) smieklis nàk par śitiem klauniem ùdens galvas sava labuma meklètàji.????

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 17:35

Mike Tyson

Akcentējot pauerliftingu kā novada sporta veidu Nr.1,no trīs predindentiem svara kategorijā ,vienmēr mums medaļas!

pirms 3 gadiem, 2017.06.30 23:36

Vietējās ziņas