Ar sabiedrības atbalstu gulbenieši iegūst iespēju doties uz konkursu 1

Labiedarbi.lv decembra mēneša konkursā ar 2761 balsi lielu sabiedrības atbalstu Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris ieguva finansējumu, lai maijā dotos uz starptautisko konkursu Beļģijā Neerpeltes pilsētā.

"Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris un visi skolotāji ir ļoti priecīgi par uzvaru šajā konkursā. Iegūt 2761 balsis mazai pilsētai nebija viegli. Protams, vislielākā pateicība jāsaka tiem cilvēkiem,kuri balsoja, jo bez viņu atbalsta nebūtu arī šā rezultāta," uzzinot par konkursa rezultātiem, gandarījumu pauda šā projekta pieteicēja Māra Mezīte.

 

Labiedarbi.lv projekta asistente Elīna Sprūde-Nesenberga stāsta, ka Gulbenes mūzikas skolas projekts 70 pieteikumu konkurencē iekļuva Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un sacentās ar 14 citiem projektiem par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai.

 

"Decembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 9380 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu," skaidro E. Sprūde-Nesenberga.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas