Ar SIA "Alba" noslēgs līgumu uz vienu gadu

Gadu – līdz 2019.gada 31.martam - pašvaldība būs līgumattiecībās ar SIA “Alba”, lai tā turpinātu sniegt ūdenssaimniecības pakalpojumus Gulbenē, Svelberģī, Ceļmalās, Stāķos tāpat kā līdz šim un, iespējams, perspektīvā arī Šķieneros.

Par to deputāti nobalsoja Gulbenes novada domes 29.marta sēdē. SIA “Alba” gan bija lūgusi līgumattiecības noslēgt uz 10 gadiem.
Novada dome arī nodod nomā SIA “Alba” pašvaldības pamatlīdzekļus (atdzelzošanas staciju, inženiertīklus, attīrīšanas iekārtas), kuru kopējā bilances atlikusī vērtība ir 6 087 974,02 eiro. Noteikta nomas maksa par šo objektu – 6771,75 eiro bez PVN mēnesī. Ja “Alba” pēkšņi kaut kādu iemeslu dēļ pārtrauks sniegt pakalpojumus sabiedrībai, pašvaldības pamatlīdzekļi būs nododami atpakaļ.

SIA “Alba” ir Gulbenes uzņēmums, kas darbojas kopš 1991.gada. Uzņēmuma pamata darbības veids ir ūdens ieguve, attīrīšana un apgāde. Uzņēmumā jau šobrīd 38,5 procenti kapitāldaļu pieder Gulbenes novada domei. Jau rakstījām, ka 28.decembra domes sēdē tika izskatīts divu SIA “Alba” līdzīpašnieku priekšlikums pašvaldībai nopirkt uzņēmuma kapitāldaļu kontrolpaketi (52,7 procentus) par 660 000 eiro. Saskaņā ar “Lursoft” datiem šo kapitāldaļu vērtība ir 57 960 eiro. Līdz 31.martam notika piedāvāto kapitāldaļu novērtēšana. Ja pašvaldība nopirks tās, tai piederēs uzņēmuma kapitāldaļu kontrolpakete.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas