Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Gulbenē spriedīs par potenciālo NVO centru Vidzemē

Astoņās Vidzemes pilsētās notiks apspriedes"Vai un kādam būt NVO atbalsta centram Vidzemē?". Gulbenē par to spriedīs 19.oktobrī pulksten 10.00 novada bibliotēkas konferenču zālē, informē aģentūra "Leta".

Valmieras novada fonda brīvprātīgais Kristaps Gušca stāsta, ka apspriedēs aptuveni divu stundu garumā būs iespēja izteikt priekšlikumus par potenciālā nevalstisko organizāciju (NVO) centra izveidi, tā formu, iespējamām funkcijām, pakalpojumiem un uzturēšanas modeļiem. Pasākumus rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu.

"Jau vairākus gadus dažas NVO centra funkcijas ar Kultūras ministrijas atbalstu Vidzemē pilda Valmieras novada fonds, taču tas nav fonda pamatuzdevums. Iespēju un vajadzību ir daudz vairāk - interešu pārstāvība vietējā un nacionālā līmenī, NVO kopprojekti, metodisks atbalsts utt. Taču tas viss var notikt vien tad, ja organizācijas pašas saredz vajadzību un plāno pakalpojumus izmantot," uzskata Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš.

Jautājumus iedzīvotāji aicināti uzdot Valmieras novada fondam, zvanot pa tālruni 28667673 vai rakstot e-pasta vēstuli uz adresi "VidzemesNVO@vnf.lv".


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas