Arī Gulbenē varēs ziedot asinis Zolitūdes traģēdijā cietušajiem

Šodien iedzīvotāji atkal var doties uz slimnīcām un Valsts asinsdonoru centru (VADC), lai ziedotu asinis Zolitūdes traģēdijā cietušajiem un citiem pacientiem. Par to informē Nacionālo ziņu aģentūra "Leta".

VADC mājaslapa informē, ka Gulbenē asinsdonorus gaida 27.novembrī no pulksten 9.00 līdz 12.00 Sarkanā Krusta telpās (Dīķa ielā 1).

Valsts asinsdonoru centrs iesaka, ka tomēr, pirms doties ziedot asinis, donoriem būtu jāsazinās ar slimnīcām vai VADC, lai noskaidrotu vai un kādu grupu asinis ir nepieciešamas. VADC var sazvanīt pa tālruni 80000003.

VADC mājaslapā apkopotā informācija liecina, ka centram šonedēļ plānoti desmit izbraukumi, tomēr situācija var mainīties atkarībā no asiņu krājumiem, tāpēc pirms došanās ziedot donori arī aicināti ieskatīties VADC mājaslapas "www.vadc.lv" sadaļā "Izbraukumi pie donoriem" vai piezvanīt VADC pa iepriekšminēto tālruni.

Jau informēts, ka Zolitūdē ceturtdienas vakarā sabrukušā lielveikala "Maxima" drupās atrasti vairāk nekā 50 bojāgājušie. Slimnīcās turpina ārstēties 19 traģēdijā cietušie. Kopumā slimnīcās bija vērsušies 39 cilvēki, no tiem 29 pacientus slimnīcās nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, bet desmit pēc palīdzības vērsās paši.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas