Arī Gulbenes - Alūksnes bānītī veic dezinfekciju 4

Droši arī šobrīd bānīti var izmantot kā regulāri kursējošu transportlīdzekli starp Gulbeni un Alūksni. Dezinfekcijas līdzekļi ir uz vietas vilcienā pieejami gan konduktoriem, gan pasažieriem vagonā.

“Veicam visus preventīvos pasākumus. Ir šķidrie dezinfekcijas līdzekļi, dezinficējošās salvetes. Var dezinficēt rokas. Tiek tīrīti rokturi vilcienā vietā, kur pasažieri iekāpj un izkāpj. Tā ka dzīve turpinās,” “Dzirkstelei” saka SIA “Gulbenes - Alūksnes bānītis” pārvadājumu daļas vadītājs Raitis Melders.

Tālākus ciemiņus vai tūristus bānītis šobrīd negaida. “Mēs paši nerekomendējam, atturam, mēģinām saplānot grafikus brīdim, kad ārkārtējā situācija saistībā ar “Covid-19” būs pagājusi. Cilvēki ir arī saprotoši. Ažiotāža ir sacelta, un sāk piedomāt,” saka R.Melders.

SIA “Gulbenes - Alūksnes bānītis” mājaslapā lasāma informācija, ka bānītis 33 kilometrus garajā šaursliežu dzelzceļa posmā divas reizes dienā kursē no Gulbenes uz Alūksni un divas reizes pretējā virzienā.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Adlers

Ir dzirdēts, ka šis "brïnums" - bānītis sakarā ar Latvijas dzelzceļa finansiālā stāvokļa pasliktināšanos nonāks kādas personas privātīpašumā, šajā sakarā tiek strauji attïstīts Alūksnes stacijas kvartāls. Dzīvosim - redzēsim.

pirms gada, 2020.03.13 20:59

Gulbis

Kāds sakars Bānītim ar Latvijas dzelzceļa stāvokli? Vienīgais, kas abus uzņēmumus saista, ir sliedes, kuras Bānītis nomā no Latvijas dzelzceļa.

pirms gada, 2020.03.15 23:54

?

Tikai tas nekas, ka viens cilvēks saslima Ķīnā? Kas notika tālāk ir redzams. Te arī no sākuma bija viens.... Kā situācija attīstīsies tālāk, nav paredzams. Igaunijā neskaitās ārzemēs. Visi brauc, ka galvas vien kratās.

pirms gada, 2020.03.15 08:06

Vietējās ziņas