Arī Gulbenes novadā apgrūtināti braukšanas apstākļi, strādā ziemas tehnika 2

VAS “Latvijas valsts ceļi” informē, ka šorīt apledojums Latgalē, Vidzemē un vietām valsts centrālajā daļā apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 83 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī uz valsts autoceļiem Smiltene – Gulbene (P27) visā posmā, Rēzekne – Gulbene (P36) visā posmā, Pļaviņas – Gulbene (P37) posmā Aiviekste – Gulbene.

Apgrūtināta braukšana ir arī uz reģionālajiem autoceļiem.

VAS “Latvijas valsts ceļi” ziemas sezonā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem uz ceļa, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Mainīgos laika apstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Tāpēc visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām.

VAS “Latvijas valsts ceļi” aicina autobraucējus informēt par visiem sarežģījumiem, kas rodas valsts autoceļu tīklā – apledojums un sniega sanesumi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, gan VAS “Latvijas valsts ceļi” mājaslapā “www.lvceli.lv” un aplikācijā “Waze”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Normāli

Nu nekas traks, 5x pa ziemu jau var pastrādāt.

pirms gada, 2020.02.06 10:05

Sssss

Ja apgrutina brauksana sauc celu policiju vini palidzes regulet brauksanu.hhhh

pirms gada, 2020.02.13 06:43

Vietējās ziņas