Arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks demonstrēs priekšzīmi drošā autovadīšanā

Pie Vidzemes Olimpiskā centra, Rīgas ielā 91, Valmierā rīt, 17.aprīlī, pulksten 11:00 vairāku Vidzemes pilsētu priekšsēdētāji pievērsīs reģiona iedzīvotāju uzmanību drošai autovadīšanai un drošībai uz ceļa. Par to informē DBS mārketinga vadītāja Baiba Bruzgule.

"Dalību šim pasākumam jau ir apstiprinājuši Alūksnes, Smiltenes un Valkas domju priekšsēdētāji, kā arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks. Viņiem uzmanību drošai braukšanai palīdzēs pievērst Drošas Braukšanas skolas instruktori, kuri pasākuma ietvaros stāstīs un demonstrēs drošas braukšanas principus," stāsta B.Bruzgule.


Viņa stāsta, ka pasākumā būs iespējams apskatīt un izmēģināt vairāk kā piecdesmit jaunākos auto modeļus. Vidzemes pilsētu mēri sadarbībā ar DBS drošas braukšanas instruktoriem ne vien atgādinās par drošību uz ceļa, bet arī savā starpā sacentīsies provizoriskās autosacensībās.

Reģiona uzņēmēji un iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar aktuālākajiem un jaunākajiem automodeļiem, kurus būs iespējams arī izmēģināt. Kopumā būs apskatāmi vairāk nekā piecdesmit dažādu klašu un izmēru automobiļi. Pasākumā par auto un līzinga izvēli konsultēs auto nozares un līzinga speciālisti.


Pasākumā notiks Lieldienu iešūpošana un apmeklētājus izklaidēs "Green Trial" šova dalībnieki.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas