Arī Gulbenes novada pārtikas piegādātājus meklē "www.novadagarsa.lv"! 2

Iespēju katrā valsts reģionā atrast sev tuvāko vietējās pārtikas ražotāju, kurš nodrošina arī savas produkcijas piegādi, ikvienam iedzīvotājam piedāvā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra jaunais elektroniskais katalogs www.novadagarsa.lv. Par to informē LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Rūtenberga-Bērziņa.

Katalogā var atzīmēt izvēlni “Iespējama piegāde ” un atrast sev tuvāko vietējo produktu ražotāju. Interaktīvajā kartē var uzklikšķināt uz izvēlētās saimniecības nosaukuma un redzēt, kādi tieši produkti pieejami pašlaik, kā tos iespējams pasūtīt, kā veicama apmaksa.

Katalogā informācija tiek aktualizēta regulāri, tādēļ aizvien pieejami dati par jauniem saimniekiem un viņu piedāvāto produkciju. Pašlaik katalogā ievadīta informācija jau par vairāk nekā 380 saimniecībām, no kurām piegādes nodrošina 267.

Katalogā ir iekļautas arī saimniecības no Gulbenes novada. Lejasciema “Gaujas Jenicu” saimniece Ilona Einberga piedāvā vistu olas. Beļavas pagasta “Lapsukalnu” saimniece Janīna Krevica piedāvā dažādu augļu un dārzeņu sukādes, dažādas tējas un cigoriņu kafiju, kā arī dārzeņus un augļus. Rankas IK “Papīrpuse” īpašnieks Kalvis Aldersons piedāvā dārzeņus, augļus, kā arī vistu olas un truša gaļu. Lejasciema zemnieku saimniecības “Ozoli-1” saimniece Valda Šķendere “Pincikājās” nodarbojas ar biškopību, upeņu audzēšanu, lauku tūrismu, pirts un masāžu pakalpojumiem, kā arī pārdod upenes, griķus, kartupeļus, medu un vaska sveces. Rankas pagasta bioloģiskās zemnieku saimniecības “Kalnapakalnieši” īpašniece Gunta Kalniņa piedāvā piena produktus, dārzeņus, ogas, garšaugus, kļavu un bērzu sulas, tējas. Stradu pagasta SIA “Pakalnieši” saimniece Ineta Dambrova piedāvā dažādus sierus un sviestus. Gulbenietis Guntis Laicāns savā saimniecībā ražo bioloģiskās tējas, BIO sīrupus un BIO ievārījumus, kā arī audzē bioloģiskos dārzeņus, augļus, ogas un graudus. Rancēnietis Ivars Lukšo ražo medus produkciju ar preču zīmi “Ramkas medus”. Rankas SIA “Vecpāpani” saimnieki Olga un Māris Brenči piedāvā mājas vīnus un ābolu čipsus. Litenes pagasta zemnieku saimniecības “Madaras” saimniece Astrīda Dzērve cep dažādas tortes, pīrāgus, plātsmaizes, kliņģerus un pārsteidz katru klientu ar saviem konditorejas šedevriem. Stāmerienas IK “Mazkaipi” saimniece Iveta Bašķere cep piecu veidu maizes, izcilas garšas tortes un neatkārtojami oriģinālu biezpienmaizi. Lizuma SIA “Tālavas ķēniņa alus” ražo (raudzē) un tirgo dabīgu, ozolkoka mucās raudzētu Latvijas miežu alu.

Katalogs izveidots LLKC pasākumā “Novada Garša”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Inga

Katalogs izveidots LLKC pasākumā “Novada Garša - PRECIZ"EJUMS: Katalogs tiek veidots tagad, pašlaik un darbs turpinās. Sākums, ideja un pirmie asni, jā pasākumā 'Novada garša", katalogs ir kā loģisks turpinājums, nepabeigts. Vēl visi musu novada mājražotāji nav iekļauti, tie visu laiku tiek apzināti un uzrunāti. Ja zini kādu kuru vajag ielikt, kurš pats vēlās, ziņo LLKC Gulbenes birojam.

pirms gada, 2020.03.31 17:13

M

Neka nevajag piegadat par naudu visi var piegadat bet mes neviens nestradajam,kur lai mes prasam palidzibu.

pirms gada, 2020.04.03 16:34

Vietējās ziņas