Arī gulbenieši Mazsalacā piedalīsies starptautiskā nometne „Vasaras ekspedīcijas skola”

Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs no šī gada 15. līdz 19.jūlijam organizē nometni „Vasaras ekspedīcijas skola", kas notiks Mazsalacā, Mazsalacas vidusskolā un tās teritorijā. Tajā piedalīsies arī jaunieši no Gulbenes.

Šī nometne tiek organizēta jauniešiem (14 - 25.g.v.), kuri ir iesaistījušies Starptautiskajā Edinburgas hercoga pašaudzināšanas programmā AWARD.  

"Nometnē viesosies un kopā ar jauniešiem darbosies Latvijā pazīstamas un populāras personas jauniešu vidū. Nometnē jaunieši iegūs jaunas prasmes un iemaņas: ar dziedātājiem Lieni Šomasi un Andri Ērgli piedalīsies „dziesmu karos". Gatavos ēdienu uz ugunskura, veidos stilu ar modes mākslinieci Šeilu, dosies ekspedīcijā nakšņojot teltīs.

Nometnē piedalīsies jaunieši no Mazsalacas, Balviem, Alūksnes, Gulbenes, Rīgas, Brocēniem, Saldus, Talsiem, Tukuma, Kokneses,"stāsta programmas AWARD koordinatore

Eva Solovjova

 

Viņa norāda, ka šogad Latvijā programmā AWARD iesaistījušies jau ap 300 jauniešu. No tiem AWARD nometnē „Vasaras ekspedīcijas skola 2009" piedalīsies ap 70 dalībnieku. Šā gada decembrī pirmie Latvijas jaunieši iegūs AWARD zelta līmeņa apbalvojumu. Par programmas AWARD Patronesi Latvijā ir piekritusi būt bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe Freiberga.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas