Arī SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” atbalstīs mediķu protestu 7.novembrī 2

Vienoto protesta akciju “Viena diena bez medicīnas personāla”, kas notiks 7. novembrī, atbalstīs arī SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” kolektīvs, informē “SIA Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” sabiedrisko attiecību speciāliste Lana Upīte.


"Līdz ar to tiks ierobežota veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība Balvos un Gulbenē. Šajā dienā neatliekamā un stacionāra medicīniskā palīdzība tiks nodrošināta pilnā apmērā. Daļēji tiek atcelts ambulatorais darbs, plānveida pieņemšanas - vizītes poliklīnikās, kas vajadzības gadījumā tiks pārceltas. Tādēļ pacientus, kas 7. novembrī iecerējuši apmeklēt kādu no ambulatorajiem pakalpojumiem un speciālistiem, aicinām jau iepriekš sazināties ar konkrēto poliklīniku Balvos un Gulbenē par konsultācijas pieejamību vai pārcelšanu," stāsta L.Upīte.


Viņa piebilst, ka arī SIA "Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” kolektīvs ir par visas tautas veselību un, lai arī laukos nākotnē būtu nodrošināta kvalitatīva medicīniskā aprūpe.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Tikai nesakiet, ka paceļot algas celsies medicīnas aprūpes kvalitāte!

pirms gada, 2019.11.07 06:24

mmm

Kā maksā tā strādā!!! Cilvēki paši nolaiž veselību līdz kliņķim un tad sūdzas!!! Nez vai paši pa 400 strādātu un papildus izglītotos!!!

pirms gada, 2019.11.07 11:29

Vietējās ziņas