Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī šogad Gulbenes novadā turpinās autoceļu remontdarbus

Valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā ir publicēta šogad plānoto valsts autoceļu remontdarbu karte. “Latvijas Valsts ceļi” informē, ka būvdarbi valstī kopumā iecerēti 101 objektā uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem, tajā skaitā uz 42 tiltiem. Kapitālieguldījumi tiks veikti 477 kilometros valsts autoceļu.

Vidzemes plānošanas reģionā starp lielākajiem būvobjektiem ir minēta arī tilta pārbūve pār Gauju uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) 27,08.km un tilts pār Gauju uz autoceļa Ūdrupe–Rankas stacija (V438) 7,11.km.

Latgales plānošanas reģionā tiks pabeigti vēl 2018. gada rudenī sāktie būvdarbi autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupītei (2,14.-12,68. km).

“Latvijas Valsts ceļi” informē, ka šogad paredzētais finansējums valsts autoceļiem ir 250,5 miljoni eiro, no tiem 37,3 miljoni eiro nāk no ES fondiem, un tie ir aizejošā plānošanas perioda (2014.-2020.) pēdējie valsts ceļos ieguldāmie ES līdzekļi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas