Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī šogad rīkos labdarības akciju 5

Gulbenes "Rotaract" klubs arī šogad vēlas turpināt iepriekšējā gadā aizsākto tradīciju - 22. un 23.decembrī jaunieši rīkos pirmssvētku labdarības kampaņu "Nopērc nieku - sagādā prieku". Šobrīd ikviens tiek aicināts palīdzēt klubam izsvērt, kurām ģimenēm šogad nogādāt visu kopā sarūpētās pārsteiguma dāvanas.

"Pirmā akcija, kas norisinājās pagājušajā gadā, deva necerēti labus rezultātus. Veikalā "Elvi", "Beta", "Supernetto", kā arī abos veikalos "Maxima" divās dienās Gulbenes iedzīvotāji kopā saziedoja pārtikas preces 20 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm. Gribu pieminēt arī to, ka veikalā "Elvi" mūs pārsteidza Gulbenes tirgus pārdevējas ar savu ziedojumu - vairākām kastēm ar apģērbu un apaviem, kurus pievienojām pārtikas kastēm, iepriekš noskaidrojot dāvanu saņēmēju izmērus," stāsta kluba prezidente Inguna Luika.

 

"Šogad plānojam akciju rīkot abos "Maxima" veikalos un veikalā "Elvi" un ceram apdāvināt vēl vairāk ģimenes, tāpēc mums ir nepieciešama gulbeniešu palīdzība, jo tieši paši iedzīvotāji labāk zina, kam šādas dāvanas uz svētkiem ir visnepieciešamākās." Līdz 12.decembrim veikalā "Krāčukakts" un Gulbenes domē tiks izvietotas vēstuļu kastītes, pie kurām būs pievienotas aizpildāmas anketas. Iedzīvotāji tajās varēs ierakstīt sev zināmu maznodrošinātu daudzbērnu ģimeni. Šo ģimeņu koordinātes var sūtīt arī uz e-pastu: rotaract.gulbene@gmail.com.

 

"Kopā mēs varam vairāk, tāpēc lūdzam gulbeniešus mums palīdzēt izsvērt, kuram svētku prieks ir visvairāk nepieciešams," aicina I.Luika un pārējie "Rotaract" jaunieši.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Domāju ka jebkura daudzbērnu ģimene priecātos par kādu dāvanu.

pirms 8 gadiem, 2011.11.25 20:41

ja kas

Nevalstiskās organizācijas (biedrības), sociālais dienests vai kaimiņi taču vislabāk zina, kuram nepieciešama palīdzība. Informējiet jauniešus, kuri vēlas paveikt labu darbu!

pirms 8 gadiem, 2011.11.24 22:43

Tur jau ir tā lieta, ka kautrējas ! un nevienam nav tiesību kādu ieskaitīt nabagu kategorijā, jo man tā šķiet, ka tā ir. Dāviniet bez cilvēku zortēšanas un ierindošanas pārtikušo un trūcīgo plauktos.

pirms 8 gadiem, 2011.11.23 18:52

Netiek prasīti personas dati.. tiek lūgta informācija, jo visbiežak šie cilvēki paši kautrējas lūgt palīdzību.

pirms 8 gadiem, 2011.11.23 17:26

Ingunai ieteiktu painteresēties par personas datu aizsardzības noteikumiem, pirms ievākt ziņas par ģimeņu privāto dzīvi - arī ienākumi ir viens no personiskas un sensitīvas informācijas. Es vismaz noteikti negribētu nonākt kaut kādās anketās un un epastu apspriešanās par manas ģimenes iztikšanas līmeni. Cita lieta, ja cilvēks pats šo palīdzību lūdz.

pirms 8 gadiem, 2011.11.23 17:10

Vietējās ziņas