Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Strados apmeklētājus pieņems bāriņtiesa

Ar 1.janvāri noteiktās darba stundās apmeklētāji tiks pieņemti Gulbenes novada bāriņtiesās 13 dažādās adresēs Gulbenē un pagastos.
Stradu pagastā bāriņtiesas pārstāvis apmeklētājus pieņems “Rotās” - ēkā, kurā atrodas arī bibliotēka un feldšeru-vecmāšu punkts. Bāriņtiesas darbinieks tur apmeklētājus pieņems piecas stundas nedēļā.

Visur citur bāriņtiesas darbinieks apmeklētājus pieņems pagastu pārvalžu ēkās, bet Gulbenē - novada bāriņtiesas centrālajā birojā Ābeļu ielā 8, 4.stāvā. Bāriņtiesas darbinieki gan pilsētā, gan pagastos turpinās veikt notariālās funkcijas.

29.decembra domes sēdē novada deputāti nobalsoja, ka šīs iestādes priekšsēdētājai Ingai Dukurei bez vietnieka būs vēl palīgs. Bāriņtiesai būs arī psihologs, astoņi locekļi un lietvedis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas