Ārstus aicina izrakstīt papīra receptes 3

Ne tikai Gulbenes novadā, bet arī visā Latvijā šajās dienās aptiekās periodiski var rasties problēmas, iegādājoties zāles par e-receptēm.

“Traucējumi var būt ik pa brīdim,” “Dzirkstelei” saka Nacionālā veselības dienesta sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evija Štālberga.

Tieši šā iemesla dēļ ārstniecības personas ir aicinātas kompensējamo zāļu receptes maijā izrakstīt uz papīra recepšu veidlapām vai, izrakstot e-recepti, papildus izsniegt pacientam ārsta parakstītu e-receptes izdruku.

E.Štālberga akcentē, ka tas ir saistīts ar šomēnes notiekošajiem portāla “www.eveseliba.gov.lv” uzlabošanas darbiem. Ja nepieciešams atvērt darbnespējas lapu, ārsts var atvērt e-darbnespējas lapu nākamo piecu darba dienu laikā, norādot sistēmā darbnespējas perioda pirmo dienu.

Ja rodas jautājumi par E-veselības pakalpojumu izmantošanu, ikviens tiek aicināts konsultēties ar E-veselības lietotāju Atbalsta dienestu – tālr. iedzīvotājiem: 67 803 300, tālr. speciālistiem: 67 803 301.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ance

Kad beigsies tas ārprāts, kas notiek uz laukiem ar ātro palīdzību. Cilvēks nokrīt, traumē kāju, bet ātrie neredz ka cilvēkam bijis insults. Alūksnes slimnīcā operē kāju, bet insultu neārstē. Cilvēks nomokās guļošs, nekustīgs divas nedēļas un tādu palaiž mājā. Un ko domājat, pēc nedēļas cilvēku jau ved atkal cita komanda uz Balvu slimnīcu. Tie saprot, ka insults un vēl dusmīgi, ka vajadzēja jau pirmo reizi ārstēt. Un tagad paskatīsies, kādu cilvēku izrakstīs. Mēs esam gatavi saukt Bez tabu. Tā ir ņirgāšanās par cilvēku. Bet valstī viss ir kārtībā ar medicīnu. Kauna nav.

pirms 3 gadiem, 2018.05.21 14:17

Ancei

Tam ir domāta Veselības inspekcija. Rakstiet iesniegumu.

pirms 3 gadiem, 2018.05.22 09:38

Vietējās ziņas