Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārzemju jaunieši palīdzēs svētkos

Paredzams, ka 10 jaunieši no Portugāles, Itālijas, Lietuvas, Rumānijas, Francijas vasarā 30 dienas uzturēsies Jaungulbenē un palīdzēs sagatavoties Novada svētkiem, kas plānoti 6.augustā un kuriem dots nosaukums “Gadsimtu krāsās Jaungulbene”. “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā.

Projekta gaitā ārvalstu brīvprātīgie un vietējie jaunieši sakops Novada svētku teritoriju, dekorēs to, kā arī veidos lielformāta zīmējumu mākslas skolas pedagoģes un gleznotājas Ilvijas Juškevičas vadībā.

28.janvāra domes sēdē deputāti balsos par ieceres atbalstu. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir aptuveni 10 000 eiro, tās pilnībā apmaksās Eiropas Savienības programma “Erasmus+”.  Projekta avansa maksājums no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras paredzēts 80 procentu apmērā, savukārt priekšfinansējums no pašvaldības – 20 procentu apmērā, kas tiks atdots atpakaļ pēc projekta gala atskaites iesniegšanas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas