Ārzemju sadarbības partneri iepazīst pašvaldības darbu un tūrisma nozari 6

Jūlija izskaņā Gulbenes novadā viesojās Gulbenes novada pašvaldības sadarbības partneru delegācijas no Rietavas Lietuvā, Rapinas Igaunijā un Temas Dānijā, inform­ē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Viesošanās mērķis – tikties ar pašvaldības vadību, iepazīties ar tās iestāžu darbību un tūrisma nozares attīstību, kā arī pārrunāt paveiktās un turpmākās aktivitātes starptautiskās sadarbības jomā.

"Dānijas delegācija apmeklēja lopkopības uzņēmumu SIA „Rainis”, Velēnas baznīcu, Rankas muižu, SIA „Tirzas oga”, Gulbenes mūzikas skolu, kur audzēkņi un pedagogi sniedza aizkustinošu koncertu pateicībā par mūsu bērnu un skolotāju uzņemšanu Dānijā 2016.gadā. Ekskursijā ar elektrovilcieniņu tika gūts iespaids par pilsētu un tās vēsturi, savukārt bānītis viesus aizvizināja līdz skaistajai Stāmerienai. Lauku sētā „Purenes” norisinājās Dānijas un Gulbenes novada senioru tikšanās. Partneri no Igaunijas un Lietuvas piedalījās starptautiskā tekstilmākslas festivāla „Divi Jūliji” konferencē un iepazinās ar SIA „Libeks un Sprudzāns” ābolu sidra ražotni, Gulbenes novada valsts ģimnāziju, Gulbenes sporta centru, Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolu un Gulbenes kultūras centru. Viesi labprāt apmeklēja arī Gulbenes pilsētas svētku aktivitātes,"st­āsta G.Kalmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

es

Kadi sadarbibas partneri- pensionari,bet ja labi padoma, tad Gulbene jau ir ari pensionaru pilseta.

pirms 2 gadiem, 2018.08.01 06:09

;)

Es arī neredzu sadarbības partnerus.Vien dāņu un mūsu seniorus .

pirms 2 gadiem, 2018.08.01 10:16

Andris

Esmu ļoti reāls! Un ir tikai apsveicami, ka pie mums brauc viesos kā sadarbības partneri, tā arī seniori un vispār - jebkurš interesents!
Jo ar tādiem rūgušpieniem, kā vairums šī portāla komentētāju, purvā vien būsim!

pirms 2 gadiem, 2018.08.01 18:14

Vietējās ziņas