Astoņiem novada uzņēmējiem piešķir LDDK atzinības rakstus 5

Vakar, 15.aprīlī, Gulbenes novada domē starp Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomi (priekšsēdētājs Hardijs Vents) un Latvijas Darba devēju konfederāciju (ģenerāldirektore Līga Meņģelsone) tika noslēgts un parakstīts sadarbības līgums, lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, sniedzot konsultācijas, dažāda veida informāciju un palīdzību uzņēmējdarbības uzsācējiem un esošajiem Vidzemes reģiona uzņēmējiem. Sarunu otrajā daļā piedalījās arī Valsts ieņēmuma dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone un novada uzņēmēji. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

"Astoņiem Gulbenes novada uzņēmējiem tika pasniegti LDDK Atzinības raksti par ilgtspējīgu, stabilu un atbildīgu uzņēmējdarbību Gulbenes novadā. Atzinības raksti piešķirti SIA "Aivico", SIA "Arnis", SIA "Dimdiņi", Z/S "Ķelmēni", SIA "Mega Rem", SIA „Kombainserviss”, SIA "Brīvzemnieki", SIA „Austrumvidzeme"," stāsta G.Krevica.

Pēc tam uzņēmēji kopā ar vietējās pašvaldības, LDDK un VID pārstāvjiem diskutēja par aktuālitātēm un problēmām.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

...

Viens no nominantiem visus gadus strādā ar zaudējumiem,bet sa,nem godarakstus?

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 17:09

urbis

Nu nav saprotams, kā aplokšņu algu maksātāji tiek godināti! Tad jau laiks legalizēt to valsts mērogā un miers un bērziņš! Uz priekšu, Latvija!

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 19:55

...

Urbis stulbais. Varbūt Tev vispār nevajag uzņēmējus novadā? Visu cieņu tiem, kas šajā valstī vēl kaut ko dara, jo tā patiesībā visu laiku ir cīņa par izdzīvošanu.

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 09:14

urbis

Neķēzies! Un nesauc savā vārdā citus!

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 12:07

Elvīra Lode

ko Jūs, mēs ļoti lepojamies ar saviem uzņēmējiem nodokļu nemaksātājiem un aplokšņu algu karaļiem, bet visvairāk mēs lepojamies ar mūsu veco komunistu nikolaju stepanovu, to ka viss ir ''normāli'' kārtējo reizi apliecina arī VID vadības dalība šādā pasākumā

pirms 7 gadiem, 2014.04.17 15:10

Vietējās ziņas