ASV vēstniece apmeklēs Gulbenes Ugunsdzēsības un glābšanas staciju

Pirmdien, 14.maijā, ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere piedalīsies remondarbu uzsākšanas ceremonijā Gulbenes Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta stacijā. Piedalīsies arī Iekšlietu minstrijas valsts sekrētāres vietnieks Viktors Elksnis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks pulkvedis Intars Zitāns un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. Par to informē ASV vēstniecības Rīgā Preses un kultūras nodaļa.

Renovācijas projektā paredzēts Gulbenes Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta stacijas ēkai uzcelt trīs jaunas ugunsdzēsības mašīnu garāžas un renovēt esošo garāžu (jaunas garāžas durvis, ventilācijas un elektrības sistēma, kā arī jumta maiņa). Kopējā projekta summa ir 477,180,68 ASV dolāri.  

„Vēstniecības ieguldījums šajos projektos sniedz mums iespēju atbalstīt un uzslavēt pašaizliedzīgos, drosmīgos un čaklos ugundzēsējus, kas piedalās sarežģītās un bīstamās glābšanas operācijās, nedomājot par savu drošību un labklājību. Mēs esam lepni par iespēju sadarboties ar šiem cilvēkiem, palīdzot pilnveidot un uzlabot dienesta spēju reaģēt uz ārkārtas situācijām ātrāk un efektīvāk," komentē ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere.

 

Pēc remondarbu uzsākšanas ceremonijas Gulbenes Ugunsdzēsības un glābšanas stacijā, ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere tiksies ar Gulbenes novada jauniešiem, kā arī apmeklēs Gulbenes Valsts ģimnāziju un piedalīsies diskusijā ar skolēniem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas