ASV vēstniece piedalās laika kapsulas iemūrēšanā 6

Šodien, 14.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes daļā viesojās ASV vēstniece Latvijā Džūdita Gārbere, lai piedalītos svinīgajā ceremonijā - laika kapsulas iemūrēšanā par godu vēstniecības finansēto būvdarbu sākšanai Gulbenē. Vairāk foto šeit.

Kopumā 477,180,68 ASV dolāru izmaksās jaunas garāžas būvniecība trim ugunsdzēsības automašīnām, kā arī vecās garāžas jumta, durvju, ventilācijas un elektropārvades sistēmas nomaiņa. Renovācijas darbus veiks SIA „Ekers".

 

Laika kapsulā pavisam tika ievietoti apmēram 20 vērtīgi priekšmeti, kas nākamajām paaudzēm raksturos abu valstu sadarbību.

 

D.Gārbere latviski uzrunāja klātesošos, uzsvēra, ka draudzība starp ASV un Latviju sniedzas tālāk par sadarbību NATO un militārajām misijām ārvalstīs. Šī draudzība, klāstīja vēstniece, apvieno dažādās kultūras un izglītības programmas un darbu sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju drošību.

 

Svinīgajā ceremonijā piedalījās arī Iekšlietu ministrijas valsts sekretāres vietnieks Viktors Elksnis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks pulkvedis Intars Zitāns un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa.

 

Svinīgo ceremoniju kuplināja Gulbenes skolēnu muzikālie priekšnesumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zomers

Apsveicu ugundzesejus ar priecigo notikumu,bus vismaz kur treneties!Malači puikas !

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 21:39

x

Super, beidzot moderna garāža - tagad tiešām Gulbenes depo būs krutākais Latvijā! Skaists un pozitīvs notikums! :)

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 12:55

Vai tiesam nav neviena laba varda, ko pateikt par pasakumu!??? Cilveki tik riet mak! Bet prieks, ka ugunsdzesejiem bus jauna garaza un bus kur jaunos VUGD auto nolikt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 10:49

Jānis AuzĀNS

KAD BĒNU LAUKUMIŅĀ NĀKOTNES IELĀ UZLIKS KAUT KO INTERESANTĀKU PRIEKŠ BĒRNIEM VAI TAD BĒRI TEV NERŪP VISPĀR NEKAS NORMĀLS NENOTIE KAM SANDRA PIE ŠPRICES.

pirms 8 gadiem, 2012.05.14 19:24

drausmas

SANDRA CIK ILGI VAR SOLĪT STADIONA REMONTU, KĀ ARI ĢIMNĀZIJAS REMONTU, KĀ NAV KAUNA :(

pirms 8 gadiem, 2012.05.14 19:20

Vietējās ziņas