Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta biedrības “Radošā apvienība “Piektā māja”” divus projektus

Gulbenes novada domes deputāti pagājušā gada nogalē nobalsoja par atbalstu diviem biedrības “Radošā apvienība “Piektā māja”” projektiem.


Biedrība guvusi Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu idejai par aprīkojuma iegādi mākslas un amatniecības kursu norises nodrošināšanai. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 5979,20 lati, no kuriem 90 procentus apmaksā fonds, 10 procentus jeb 597,90 latus – pašvaldība.


Novada dome piekritusi atbalstīt vēl otru biedrības projektu, ja tas gūs Vides aizsardzības fonda atbalstu. Projekta kopējās izmaksas ir 2000 latu, no tām valsts budžeta līdzfinansējums – 75 procenti, pašvaldības līdzdalība – 25 procenti. Projekts paredz “zaļo” praksi bērniem un fotoplenēru pieaugušajiem, iegūstot prezentācijas materiālus novada pašvaldībai.


Biedrība “Radošā apvienība “Piektā māja”” ir reģistrēta 2009.gadā un darbojas Gulbenes mākslas skolā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas