Atbalsta daudzbērnu ģimenes 4

Gulbenes novada domes sēdē, kas notika 25.oktobrī, tika nolemts atbalstīt ģimenes, kurās ir trīs un vairāk nepilngadīgu bērnu, ja vecāki viņiem ir izvēlējušies vispārējās izglītības iestādes.

Ja kāds šīs ģimenes bērns izmantos skolas internātu, viņam būs tiesības uz 50 procentu atlaidi mēnesī par brokastīm, launagu un vakariņām. Šāda lēmuma iniciatore bija Stāķu pamatskolas direktore Diāna Šķēla, kura vērsās pašvaldībā ar iesniegumu.  

Pēc deputātes Ilzes Mezītes ierosinājuma šāds nosacījums attieksies arī uz tām daudzbērnu ģimenēm, kurās ir gan skolas, gan pirmsskolas vecuma bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu.

 

Ar novada domes lēmumu arī ieviestas izmaiņas ēdināšanas maksas pakalpojumos vispārējās izglītības iestādēs, kurās ēdināšanu nodrošina pašvaldība. Līdz šim brokastis maksāja 50 santīmus bez pievienotās vērtības nodokļa, bet turpmāk maksās 30 santīmus vienam bērnam.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

janka

Arī es gribu saviem bērniem pusdienām atlaidi !!!

pirms 8 gadiem, 2012.11.01 09:35

internata dzivo tikai tie berni kuri ir lielako dalu no nelabveligam gimenem. bet kas parupesies ari par citiem berniem.vai tad normalo gimenu vecakiem ari japamet novarta berni tad varbut pasvaldiba saks domat.

pirms 8 gadiem, 2012.10.31 21:43

varbūt manējie var paēst launagu un nākt mājās? Kāpēc tikai tiem kuri dzīvo internātā?

pirms 8 gadiem, 2012.10.31 16:31

kāpēc bērni tiek atstāti skolas internātos? ....Vecāki var būt vispār var tikt "atbrīvoti" no berniem....

pirms 8 gadiem, 2012.10.31 12:29

Vietējās ziņas