Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta jaunu biznesa ideju

Viena biznesa ideja no Gulbenes ir saņēmusi atbalstu uzņemšanai Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā. Par to informē inkubatora vadītāja Elīna Leimane - Dukse.

E.Leimane - Dukse stāsta, ka plānotā uzņēmuma darbība saistīta ar dokumentu apstrādes un arhivēšanas pakalpojumiem, tajā skaitā nākotnē dokumentu digitālā arhīva izveides pakalpojumiem. "No vienas puses šāda biznesa ideja nav ļoti unikāla, taču no otras puses, tai ir pietiekami laba tirgus niša, tādēļ arī pozitīvs vērtējums no inkubatora puses," uzsver E.Leimane - Dukse.


Pašreiz inkubatora Gulbenes filiālē darbojas 5 uzņēmumi - SIA „Biobrik", SIA „BB Biogāze", SIA „Mega Rem Sport", SIA „SDS Projekti", SIA „Vidzemes Elektrotehnikas Fabrika".


E.Leimane - Dukse stāsta, ka šī gada laikā SIA „Biobrik" izveidojis savu mājas lapu (www.bionet.lv), kurā iespējams veikt arī pasūtījumus, līdz ar to uzņēmuma produkcija vairs netiek realizēta tikai eksporta tirgos, bet ir brīvi pieejama arī Latvijas mājsaimniecībām. "Tā kā uzņēmums piedāvā ļoti kvalitatīvas skaidu briketes, tad pasūtījumu apjoms ir gana liels un uzņēmums par pieprasījumu sūdzēties nevar," saka E.Leimane - Dukse.


SIA „SDS Projekti" arī turpina uzsākto logu un durvju ražošanu, turklāt atvēruši vairākas filiāles - tirdzniecības punktus.


SIA „BB Biogāze" un SIA „Vidzemes Elektrotehnikas Fabrika" joprojām lielu uzsvaru liek uz pētniecības un produkta izstrādes procesu, kas produkta specifikas dēļ aizņem ilgāku laika posmu un šeit ļoti liels atspaids uzņēmumiem ir atrašanās inkubatorā.


Savukārt SIA „Mega Rem Sport" paralēli individuālu sporta automašīnu izgatavošanai, piedāvā stikla un karbona šķiedras izstrādājumu ražošanu, arī pēc individuāla pasūtījuma.


Inkubators joprojām ir atvērts jaunām biznesa idejām, tādēļ interesenti ir aicināti pieteikties individuālai sarunai ar inkubatora administrācijas pārstāvjiem - vēlams par tikšanās laiku vienoties iepriekš pa telefoniem 64250880, 20216997 vai e - pastu: inkubators@vbii.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas