Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsti skolēnus!

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Gulbenes novada sociālais dienests organizē akciju "Es atbalstu skolēnu!"

Lai arī lielāko daļu mācību grāmatu nodrošina izglītības iestādes, vecāku ziņā paliek sagādāt saviem bērniem skolai nepieciešamās darba burtnīcas, dažādus mācību piederumus, skolas somas, sporta nodarbībām nepieciešamo, apģērbu un citas lietas.


Gulbenes novada Sociālā dienesta vadītāja Marija Kalvāne aicina sniegt palīdzību mūsu pilsētas un pagastu bērniem no maznodrošinātām ģimenēm, ziedojot mantas skolas gaitu uzsākšanai. Ikviens var ziedot rakstāmpiederumus, zīmēšanas blokus un krāsas, burtnīcas, klades, aplikāciju papīru, skolas somas un citas mācību procesam nepieciešamas lietas.

"Būsim priecīgi ne tikai par jaunām lietām, bet arī par labi saglabātām mācību grāmatām, sporta tērpiem, apaviem un apģērbu," saka M.Kalvāne.


Visi labas gribas cilvēki tiek aicināti piedalīties un atbalstīt akciju un līdz 10.augustam sarūpētos skolas piederumus nogādāt Gulbenes novada sociālā dienesta telpās, Dīķa ielā 1 vai tuvākajā pagasta pārvaldē sociālajam darbiniekam.


"Arī pērn tika rīkota šāda akcija. Cilvēki un arī uzņēmēji bija atsaucīgi. Varējām palīdzēt tiem, kam iet grūti. Maznodrošinātu ģimeņu paliek vairāk, un ja skolā ir jāpalaiž divi, trīs bērni, tas ir problemātiski ne tikai trūcīgām ģimenēm, bet arī tām ģimenēm, kurām nav trūcīgās ģimenes statuss," saka M.Kalvāne.


Papildinformācija pa tālruņiem novada sociālajā dienestā 64497611, 64497615, 26572683, 28609520, 29427868.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas