Atbild deputātu kandidāti. Ko Gulbenē vajag vairāk: kinoteātri, naktsklubu, peldbaseinu, ledus halli, brīvdabas estrādi? 49

"Dzirkstele" jautā, deputātu kandidāti atbild

Ko Gulbenē vajag vairāk: kinoteātri, naktsklubu, peldbaseinu, ledus halli, brīvdabas estrādi? Kuru no idejām atbalstīsiet un kāpēc?


Atbild Jaunās konservatīvās partijas deputātu kandidātu saraksta līdere Guna Švika:

– Viena no mūsu prioritātēm ir pabeigt Gulbenes stadiona otro kārtu, kurā ir iekļauts arī ledus laukums ar jumtu, ne ledus halle. Peldbaseina būvniecība, uzturēšana ir nākotnes jautājums. Daudzi atceras mazo baseinu Gulbenē. Jānoskaidro, vai būtu iespējas pašvaldībai iegūt īpašumā ēku, kurā tas atrodas. Tā būtu iespēja arī atteikties no azartspēlēm novadā. Būtiski ir nodrošināt peldēšanas apmācību bērniem un veicināt arī pieaugušo aktivitātes. Kinoteātra jautājumu var risināt kopā ar kultūras centru, kur ir iespējas. Brīvdabas estrādēm mūsdienās mākslinieki izmanto saliekamās estrādes, kuras novieto jebkurā atbilstošā vietā. Laukos ir brīvdabas estrādes, bet Gulbenē nepieciešams labiekārtot piemērotu teritoriju masu pasākumu organizēšanai. Tādas vietas pilsētā ir, tikai jāspēj pieņemt lēmums.


Atbild partijas “Latvijas Attīstībai” deputātu kandidātu saraksta līderis Normunds Mazūrs:

– Kinoteātris un naktsklubs – tie pilnībā būtu privātstruktūru kompetencē. Ja kāds gribētājs nopelnīt redz tur biznesu, lai dara. Ledus halle, peldbaseins, brīvdabas estrāde ir objekti, kuri pēc statusa ir piekritīgi pašvaldības atbildībai. Gulbenes novada lauku teritorijās ir brīvdabas estrādes. Pilsētā neliela šāda vieta ir paredzēta jaunajā Gulbīšu parka projektā. Tas ir pilnībā akceptēts un gaida virzību. Baseinu vai nojumi ledus laukumam? Es izvēlētos otro. Tur mums ir iestrādes, kuras aktuālas jau vairākus gadus. Runa ir par jaunu būvi Gulbenes lielā stadiona veco tribīņu vietā. Kāpēc es neiestājos par peldbaseinu? 34 kilometru attālumā Balvos ir baseins, kuru izmanto mūsu novada cilvēki un kura uzturēšana prasa milzīgas dotācijas. Ja mūsu stadionā būs iespēja hokeja spēlētājiem, tas interesēs arī kaimiņus.


Atbild Latvijas Reģionu Apvienības deputātu kandidātu saraksta līderis Andis Caunītis:

– Mēs jau programmā iekļāvām uzdevumu pabeigt iesāktos ar sporta infrastruktūru saistītos objektus (Gulbenes stadionu) un sakārtot esošos sporta objektus, kuriem šobrīd ir nepieciešama to uzturēšana labā tehniskā stāvoklī.
Brīvdabas estrāde... Ņemot vērā celtniecībā un uzturēšanā ieguldāmos līdzekļus, izdevīgs risinājums būtu pārvietojamā skatuve. To iespējams ātri uzstādīt jebkurā vietā. Kā spilgts piemērs ir Alūksnes estrāde pussalā, kur jau esošajai estrādes konstrukcijai priekšā tiek uzmontēta pārvietojamā skatuve ar visām modernajām gaismām, apskaņošanu, un pati stacionārā estrāde kļūst lieka. Izmantojot pārvietojamo skatuvi, ir vajadzīga vieta, soli un cita sakārtota infrastruktūra. Tualetes var iznomāt, solus atvest uz laiku un pārvietot.


Atbild Nacionālās apvienības ““Visu Latvijai!” - ”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”” deputātu kandidātu saraksta līdere Guna Pūcīte:

– Programmā jau esam snieguši atbildi – šobrīd saredzam iespēju atjaunot peldbaseinu Līkajā ielā 1A. Nepretendējam uz 25 m celiņiem, taču izmantojamu veselības veicināšanas nolūkos Gulbenes un pagastu iedzīvotājiem. Savulaik domē jau bija diskusija par šo jautājumu un ēkas īpašnieks bija gatavs ēku atsavināt pašvaldībai par labu. Ja ideja īstenosies, visticamāk, būtu jāvienojas arī par azartspēļu pārcelšanu uz citu ēku. No nosauktajām idejām neierobežotu finanšu iespēju robežās atbalstāmas ir visas.


Atbild Zaļo un Zemnieku savienības deputātu kandidātu saraksta līderis Normunds Audzišs:

– Esam tikušies ar potenciālu investoru, lai iekārtotu jau gatavās telpās boulinga zāli un kinoteātri. Atbilde ir uzņēmēja pusē. Plānojot daudzfunkcionālu sporta manēžu, esam paredzējuši arī laukumu ar jumtu, kurā vasarā notiktu, piemēram, 3x3 basketbola čempionāti, bet ziemā, pateicoties iebūvētajām saldēšanas iekārtām, būtu iespēja slidot un spēlēt hokeju. Esmu arī par baseina būvniecību. Būtu pareizi, ja visus šos pakalpojumus nodrošinātu uzņēmēji, bet, saprotot to, ka šie lielie projekti nebūs ar pluszīmi, tie ir jārealizē pašvaldībai savu iedzīvotāju interešu nodrošināšanai. Es dodu pirmo prioritāti daudzfunkcionālai sporta manēžai, lai varētu notikt kvalitatīvi treniņi vieglatlētikā, basketbolā, volejbolā, hokejā  un citos sporta veidos. Šogad jāsāk procedūras, lai veiktu Gulbīšu parka rekonstrukciju.


Atbild partijas “Jaunā Vienotība” deputātu kandidātu saraksta līderis Intars Liepiņš:

– Iedzīvotājiem vajag, lai būtu sakopta tā kultūras, atpūtas un sporta objektu bāze, kura mums ir. Pievilcīgu vidi vajag! Pasākumus vajag! Kad beigsies pandēmija, par to ir jāgādā. Vajag, lai cilvēkiem būtu vietas, uz kurām var un gribas aiziet brīvajā laikā, nedēļas nogalē gan vasarā, gan ziemā. Protams, varam vēlēties jaunus objektus, bet vispirms piepildīsim ar saturu jau esošos. Ir jāizdara līdz galam tas, ko sen jau bijām apņēmušies. Gulbenes lielajā stadionā ir jāpārveido tribīnes, kā iecerēts.
Vienlaikus ir ļoti rūpīgi jāizsver, vai jauni, grandiozi atpūtas objekti novadā patiešām ir vajadzīgi, vai tas atmaksātos, ja ņem vērā iedzīvotāju skaita pastāvīgu sarukšanu. Ja tā turpināsies, nebūs ilgi jāgaida, kad novadā šobrīd te dzīvesvietu deklarējušo 19 000 iedzīvotāju vietā vairs būs tikai 10 000.

Pievieno komentāru

Komentāri 49

:)

Tas kas pietrūkst Gulbenē un tuvākajā apkārtnē ir praktisko prasmju centrs. Neviens pat nepiemin. bet pasaulē tā ir neatņemama sabiedrības izglītošanas sastāvdaļa. Vietas kur un kuras organizē visu interesentu un visu tēmu (saprāta robežās, protams) sadzīvisko un amatniecisko prasmju apmācību. Sākot no pankūku cepšanas, spuldzītes ieskrūvēšanas un malkas skaldīšanas līdz mūrēšanai, flīzēšanai un datoru labošanai. Prasmes ir tāda pati neatņemama sabiedrības intelektuālā līmeņa saglabāšanas formām, kā teorētiskās zināšanas. Padomājiet, vai tikai kaloriju dedzināšana sportojot ir tā lietderīgākā laika pavadīšanas forma!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 10:34

Pēteris

Uz svētkiem vēl viena avīte pamodusies! Jautājums tev, kurai nav vārda. Ko TU PERSONĪGI esi darījusi, lai te būtu kāds tā saucamais praktisko prasmju cents? Saprotu, ka sports tev ir kā skabarga pakaļā. Bet tas arī ietilpst prasmju apguves sortimentā. Ja nezināji...

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 11:33

:) Pēterim

Sports man nav kā skabarga pakaļā. Atņem sportam un kultūrai budžeta naudu. Atstāj uz pliku entusiasmu un pašfinansēšanos. Paskatīsimies cik tad īsti ir to sportotāju un dancotāju ir. Ne visās, baidos, ka nevienā civilizētā valstī šīm lietām nav proporcionāli tik liela nauda atvēlēta. Tā, ka neraudi par savu karmušku. Tik vien gribŗju pateikt, ka ne tikai sports spēj ieaudzināt un ieveidot tādas rakstura īpašības kā morālā un fiziskā izturība, sadarbspēja, paātrināta reakcija. Prakstiskās prasmes un rīcības arī ir kopjama un iemācāmas īpašības. Nu nav jātaisa bizness, Lai ieinteresētu cilvēku grupa iemācītu, piemēram, kā ieskrūvēt skrūvi betona sienā, vai darboties ar šujmašīnu elementārā līmenī. Un nemāni sevi. Ne visi, kuri to gribētu prast, to prot. Skatīties youtubes ir viens, bet pieredzējuša pasniedzēja klātbūtnē izdarīt ar savām rokām, kas cits. Jā, lai nebūtu tukš muldēšana, te ir saite https://worldskills.org/

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 11:50

> :)

Druvienā jau tāda sekta ir!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 12:35

tam >

Šajā gadījumā tam nav nekāda sakara ar sektantismu, bet ar visā civilizētajā pasaulē attīstītu kustību. Latvija caur Valsts izglītības aģentūru tajā arī ir iesaistījusies. Saite https://worldskills.org/members/latvia/. Druvienā vairāk ir tikai ap mājamatniecību, bet tēmu saraksts ko aptver pasaules prasmju organizācija ir daudz plašāks https://worldskills.org/skills/ . Piemēram es pats vēlētos ar savām rokām sajust, kā tas ir metināt. Nekad neesmu to darījis. Lūk, šāds centrs būtu tieši laikā. Nodemonstrē, iedod pamēģināt. Patīk. Eju mācīties jau padziļināti. Un tā jebko no tā saraksta augstāk.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:04

to :)

Garu palagu uzcepi, bet tā arī neatbildēji par personīgo ieguldījumu šī jautājuma risināšanā. Līdz ar to tukša muldēšana. Citus māci darboties, bet pašai zero! Varbūt cierē uz deputāta ķebli? Vai varbūt esi no slavenās Valdorfa skolas?

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:30

:)

Sāc ar sevi, pratinātāja kungs. Cik Tu aiz entuziasma un ar saviem līdzekļiem esi devis sabiedrībai? Man ar Valdorfskolu un nākošojiem nodokļu sadalītājiem nav nekāda sakara. Tev gan, skatos, esmu uzkāpusi/is uz varžacs. No kuras karmuškas tad barojies? Pēc vilkmes uz kašķi, izskaties no komandu sporta entuziastiem, pašpasludinātiem līderiem:) Ne tā?

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 14:03

to to :)

Tipiska mūsdienu tukšrunāšanas pārstāve! Varu tevi apbēdināt, man ir gandarījums par paveikto savā dzīvē un aiz sevis atstāju paliekošas vērtības - cilvēkus, kuriem ir vēlme savā jomā darīt daudz ko un sasniegt vēl vairāk. Nebūs manis (arī tevis kaut kad nebūs), bet paliks paveiktais. Tu man uz varžacs nevari uzkāpt, neesi tādā svara kategorijā. Iesaku tev arī izdarīt kaut ko lietderīgu - ne jau nauda izsaka visu. Paveic kaut vienu labu darbu, pēc kura cilvēki tevi atcerēsies tikai ar labu. Pamēģini.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 17:01

:)

Tur nu es esmu vienisprātis par visiem 120% :"Iesaku tev arī izdarīt kaut ko lietderīgu - ne jau nauda izsaka visu." Tāds sīkums - lai to izdarītu ir vajadzīgas prasmes un iemaņas. Tās neiedzimst, tās iemāca no paaudzes paaudzē. Sevišķi labi tās apgūst cilvēki, kam tas patiesi interesē. Ja bez konkrētikas, tad bez konkrētikas. Ir, ir paspēts sastrādāt diezgan:)

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 17:53

:) tam to to

Dziesma speciāli tev, bez sarkasma: https://www.youtube.com/watch?v=ofYNbN0Tl4U

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 18:22

Nu

Skaidrs , ka kultūras un sporta pārvaldes likvidēs un jāatstāj uz pašfinansēšanos, tad redzēs kura no tām uzpūtīgajām , beztalanta kultūristēm, spirtistiem spēs izdzīvot izturot savus privātos deju, teătra, sporta un citus pulciņus, kā arī beidzot nomaksās nodokļus, pieļauju 80% viņus gaida gateri.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 12:15

nesportiste

ĻOTI gribam baseinu. Un nesakiet, ka Balvos ir, jo daudzi, arī es, kājām tur nevar aiziet. Tā runā tie, kas ikdienā kājām nestaigā. 21.gs. baseins nudien nav nekāda ekstra. Un ledus halle arī būtu izcili novadam. Kino nepieciešamības gadīumā arī kultūras centrā var parādīt, estrādes arī tagad ir pārvietojamas. Bet pilsētai, kura nav pie ūdeņiem, baseinu vajag.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 12:54

acs

Ka vajag to, to un vēl to, to izjūtam un tas ir skaidrs. Problēmas novēršanas būtība slēpjas vārdā KĀ. N. Audzišs skaidri pasaka KĀ. Nevis sadrumstaloti, bet veidojot multifunkcionālu stadionu. Tādam pieder nākotne. Uz turpmāk Dzirksteles uzdotiem jautājumiem ļoooti vēlētos partiju pamatojumus viņu KONKRĒTĀM vīzijām (KĀ). Nezinot KÀ, tā ir tukša pļāpāšana.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 12:56

:)

Kamēr valstī sporta prioritārā nozīme nebūs tautas labsajūtas vairošanas aktivitāte, bet profesionālo sportistu (naudas taisāmo biorobotu) selekcionēšanas konveijers, tikmēr taisi ko gribi. Vējā izmesta nauda.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:19

vēlreiz to :)

Lasu un saprotu, ka Sorosa kursi ir atstājuši smagas sekas tavās smadzeņu atliekās.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:34

Sandis

Paklausīties Audzišu nelabi metas: stāsta ko darīšot, bet neviena vārda ko izdarījis!
Cik tad ilgi pīlītes pūtīs tautai acīs?

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.06 18:54

ES

Kāpēc mums kaut kas jādara sēž gudras galvas sevi vēlē saņem naudiņas labas, brauc komandējumos utt. un vēl Jūs gribat teikt ka mums mirstīgajiem jāiet un jāver centri, sporta centri,slimnīcas, jātīra parki utt.A KAM TAD MUMS DEPUTĀTI,KAM TA MUMS DOME.Mīlīši pašiem smiekli nenāk.............Uzcela stadionu par miljoni,nu neredzu ka tur briesmīgi sportotu,Gulbene ir pelēka uz citu pilsētu fona.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:38

TU

Kāda jēga no stadionā ja tur drīkst ieiet tikai baltās čībiņās un arī ne visi.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 14:41

To :)

To minēju kā piemēru. Arī es strikti pretojos pret savā kabatā naudas taisāmo sporta biomehānismu jebkādu atbalstīšanu. Toties strikti iestājos par to, ka veselība ir dzīvības pamats un tādēļ nepieciešama ikvienam indivīdam. Tā kā indivīdu kopums veido tautu, tad ar trāpīgiem argumetiem varētu izsist finansējumu no ES Covid-19 krīzes pārvarēšanai. Gulbenes izvilkšanai no purva tas būtu ieguvums ilgtermiņā, piesaistot jaunās ģimenes, speciālistus un interesentus no kaimiņu apkaimes līdzīgi, kā to veiksmīgi dara Balvi ar slimnīcu, peldbaseinu, ezera atrakcijām. Princips “kur ir, tur rodas” sevi attaisno vienmēr. Gulbenē ar steigu un akūti jārada tas, kā nav citiem. Kad mēs to spēsim, dzīvosim apskaužami labi. To arī novēlu politiķiem un mums pārējiem:)!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:43

ober

es gribu,lai nepartraukti butu eku renovacija,ar sapuvusam,pelejusam sienam,diku ,ezeru sanacija,kur tiek izkrapta Eiropas nauda utt.,utt.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 13:53

Aivars Ignatāns

1. Par segtu ledus laukumu. Gulbene ir mazskaitliska pilsēta un, diemžēl, bērnu kļūs ar katru gadu mazāk, tāpēc nedomāju, ka tāds segtais ledus laukums sabiedrībai būtu tas vajadzīgākais. Novada sporta organizatori varētu noorganizēt ziemas mēnešos ledus uzliešanu atklātā laukumā (tas maksātu pavisam nedaudz) un ar to pietiktu.
2. Bērnu apmācība peldēšanā ir aktuāla visos laikos, tāpēc viens 25 m baseins uz visu novadu būtu noderīgs, bet tikai to piesaistot kādai Gulbenes skolai, kā arī būvniecības un uzturēšanas finansējumu saņemot no Izglītības ministrijas - novadam baseina uzturēšana nebūs pa spēkam. Baseinam ir jābūt ergonomiskam, jaunam un mūsdienīgam, nevis tam jāpiemēro kādas esošās telpas.
3. Ieguldīt (izmest) naudu kādā Gulbenes estrādē, arī saliekamā, nebūtu vajadzības. Lielu estrāžu novadā ir pietiekoši un dažas pat sabrukušas no bezdarbības.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 14:46

vispār

Baseins nav vajadzīgs tikai bērniem. jo sevišķi to vajag pieaugušajiem un senioriem, kuriem ir veselības problēmas. Un ledus laukums bija plānots ne tikai vietējiem sportistiem, bet, kamēr gulbenieši gudros, citi jau būs visu uzcēluši.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 15:02

Aivars Ignatāns

1. Protams, ka baseinus pie skolām izmantot par maksu ļauj visiem gribētājiem - tā tas ir arī citviet Latvijā, piemēram, baseinā pie Zolitūdes ģimnāzijas.
2. Lai tie citi ceļ tos dārgos mākslīgā ledus laukumus (bez tā komandu uzturēt nevar), ja viņiem nav kur naudu grūst. Hokejs ir dārgs sporta veids, ja kāds grib, lai pats to halli arī finansē (kā Jelgavā, Piņķos, Volvo hallē Imantā), ne jau par novada naudu tas jādara.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 15:29

Oļģerts

Aivar, Aivar! Nu neesi visos jautājumos speciālists, lai kategoriskā formā deklarētu ko vajag, ko nē,ar ko pietiktu, ar ko nē.
Kāpēc nekandidē, ja esi tāds gudrinieks? Ej un dari! Gaidam ar nepacietību rezultātu!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 15:27

Aivars Ignatāns

Protams, ka lielākajā daļā jautājumu esmu maz zinošs. Par ledus lietām gan varbūt zinu drusku vairāk, kā vidēji cilvēki, jo pats jaunībā spēlēju hokeju un arī patreiz reizēm uzkāpju uz slidām. Vēl arī savulaik nācies ņemt līdzdalību Zelta ripas turnīru skolēniem organizēšanā, kur par ledu Gulbenes stadionā atbildēja Arnis M. Kāpēc lai visi pilsoņi ar viedokli kandidētu uz amatiem? Mani vispār 20 gadus neinteresēja, kas Gulbenē notiek, kamēr patreizējā dome nesāka tirgot Jaungulbenes teritoriju.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 15:44

...

Aivars Ignatāns
Protams, ka lielākajā daļā jautājumu esmu maz zinošs. - ko jaucies visur, ja neesi zinošs

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.07 11:23

Ambīļi jūs

Vispirms savediet kārtībā un sakārtojiet to, kas ir, un tad domājiet par jaunām iecerēm, nekārtības ik uz stūra, kad sakārtosiet pilsētas nomales, baisi skati paveras.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 15:58

acs

Kādēļ uzreiz mākslīgā ledus slidotavu? Ja kāds iecerējis nākotnē savai kabatai pelnīt miljonus, lai tādu būvē un uztur pats. Visiem citiem savas veselības uzturēšanai un patīkamai laika pavadīšanai pietiktu ar sezonas slidotavu. Ne jau elitārs izredzētajiem, bet gan multifunkcionāls stadions izmantošanai visiem ir Gulbenei perspektīva.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:03

Acs

Visu cieņu Jums, Aivar, tomēr nav pareizi skaldīt matus, būvējot katrai Gulbenes pilsētas skolai (par novadu man nav viedokļa) atsevišķu sporta infrastruktūru. Teorētiski tas būtu ideāli, tomēr mūsu kabata to nepaceļ. Ir jāorientējas uz v i s p ā r ē j u labuma gūšanu visai sabiedrībai no ES Covid atbalsta fonda vai arī skaistais teorētiskais sapnis paliks vien tikai nematerializēts sapnis. Ne tā?

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:19

Aivars Ignatāns

Kur es teicu, ka pie katras skolas vajag baseinu? Protams, ka ne vairāk par vienu baseinu uz visu novadu, pie tam tas pats vasaras mēnešos stāvēs sauss apmeklētāju trūkuma dēļ. Tāpēc jau to vajag pie skolas un ar valsts (Izglītības ministrijas) finansējumu.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:28

acs

Aiz ieraduma parakstīju segvārdā ar lielo sākuma burtu. Tagad esmu acs.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:21

Lasītājs

Cilvēki, vai tiešām Jūs vēl neesat sapratuši? Palasiet visus komentārus pie jautājumiem un sapratīsiet, ka Aivara domu tur ir tik, cik melns aiz naga - viņš tikai deklarē viņa protežē Pūcītes idejas. Un tikai. Kas aiz tā slēpjas ? - gan jau nāks gaismā.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:28

Aivars Ignatāns

Lasītājam!>>> Varbūt neievērojāt, bet tieši šajā tēmā (par baseinu) manas un Pūcītes domas atšķiras. Diemžēl ar Pūcīti neesam nekad tikušies. Par sarakstu Nr.2 aicinu vēlēt tikai tāpēc, ka tajā ir vairāki deputātu kandidāti, kuri 2019.gadā iestājās pret Jaungulbenes sila pārdošanu.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 18:04

!

Nu cik var malt par to kino un boulingu? Paskatieties, kā Smiltenē, kur ir salīdzinoši daudz jauniešu, nīkuļo gan kino, gan boulings. Neviens uzņēmējs, kuram ir kaut cik racionāla domāšana, neveidos mazpilsētā šāda tipa biznesu. Un ar baseinu būs tieši tas pats. Pirmo gadu būs apmeklēts un ar to arī viss beigsies. Un otrkārt azartspēļu flagmanis tak nenormālāko kompensāciju pieprasīs, ja būs jāpamet jau ierīkotās telpas. Tas viss taču būs jāsedz par nodokļu maksātāju naudu.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 16:47

nepiekrītu

Atkal jau runā tie, kas braukā ar mašīinām. Kāpēc lai vasarā baseins būtu tukšs? Gulbenē, kā zināms, ezera nav. Ja nav mašīnas, tad līdz Stāmerienai arī netikt. Un ne jau ezerā var nodarboties ar ūdens aerobiku. Pie mums jau tikai par sportistiem un skolām. Bet ir jau arī citi cilvēki, kuriem baseins ir vienkārši nepieciešams.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 17:41

Nerunā gan

Pirmkārt, ar baseina uzturēšanu saistīties izdevumi ir lieli un tie ir jāatpelna! Tas nebūs lētākais pakalpojums. Otrkārt, cik daudz ir tādu cilvēku, kuri varēs atļauties regulāru baseina apmeklējumu? Ja vasaras dienā iedzīvotājam jāizvēlas nopirkt autobusa biļeti uz Stāmerienu (kur var dzīvoties visu dienu) vai maksāt 5eur/h par baseina apmeklējumu, tad visdrīzāk, ka vairums kāps autobusā un dosies dienu pavadīt pie ezera.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 18:44

I

Problēmas atrisinātu bordelītis, centrā balta māja ar tradīcijām ir, būtu darba vietas, tūrisms pieaugtu un attīstītos, demogrāfija krasi uzlabotos , viesnīcām , veikalniekiem, īres dzīvokļiem un ēdinātājiem klienti, būtu kur deputātiem liellopa un aitas gaļu pārdot,plaši starptautiskie sakari, būtu laba slimnīca jo veselība jāuzrauga, baseini, pirtis, ceļi un beidzot dāmām prieks un nauda .

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 18:27

to Aivars

Ne jau baseinu pie katras skolas, bet daudz ko citu sportam. Tā varēju izsecināt arī no Jūsu uzskaitītā Rīgā.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.04 23:23

M.Z.

Tak beigsim ņemties ar to maksas baseinu un kļūstam reālisti. Šo ekstru mēs vēl nevaram atļauties. Tomēr peldēt vēlas teju visi, tādēļ pilsētai ir nepieciešama bezmaksas peldvieta. Pirms pāris gadiem pievērsu domes uzmanību ES fonda finansējumam notekūdeņu sistēmas sakārtošanai. Tad varētu attīrīt dambi un atjaunot agrākās peldvietas. Kaut kas tika uzsākts šajā virzienā, tādēļ man ir jautājums - kāda ir tālāka virzība šim projektam un kad tas tiks īstenots?

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.05 08:41

Kārlis

Nefantazē. Gulbenē atklāta peldvieta nav iespējama nekur pat teorētiski. Ja nu vienīgi savu vannu iznesīsi pagalmā.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.05 09:10

Baltmaize

Projekts apstajies del maza kukulisa...

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.05 09:17

Janka

Dzirnavu dambī gadu desmitiem ir laista kanalizācija. Tikpat laika vajadzēs lai attīrītu.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.05 12:44

Depujātiem

Bordeli vajag. Pašvaldības apmaksātu. Lai nav jābrauc uz ēğipti vai amsterdamu, un lai citā darbā nav jāpieņem "dāmas" ar vienīgo prasmi.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.06 12:58

wheel

No visa nosauktā Gulbenei kā pilsētai nevajag nekā. Vajag vienīgi, lai vairāk ir svētā gara un mazāk- kašķu, strīdu un naida. Tad ātrāk vai vēlāk arī taps tas, kam jātop. Bet kas tas būs- to nezin neviens, izņemot Dievu.

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.06 14:46

Pēteris

Āmen! Ejam gulēt!

pirms 5 mēnešiem, 2021.05.06 16:20

Vietējās ziņas