Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atceļ plānotās Vecgulbenes muižas kompleksa daļu izsoles

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka atceltas šodien paredzētās Vecgulbenes muižas daļu izsoles, kurās bija plānots pārdot Vecgulbenes pilsdrupas, palīgēku, daļu inventāra un pamatlīdzekļus. Par to liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētā informācija.

Maksātnespējas administratore Ivita Baumane  informē, izsoles atceltas pēc nodrošinātā kreditora - VAS "Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum" - lūguma, taču konkrētākus izsoļu atcelšanas iemeslus I.Baumane atteicās atklāt, vien norādot, ka, visticamāk, tiek izskatīts vai jau ir atrasts kāds cits risinājums.

Jau ziņots, ka šodien, 21.janvārī, trijās izsolēs bija plānots pārdot maksātnespējīgās SIA "Gulbenes baltā pils" nekustamo īpašumu, kas sastāv no zemesgabala 1,9772 hektāru platībā, un divas ēkas uz tā, tostarp nedzīvojamo ēku - pilsdrupas un palīgēku. Tāpat plānots pārdot arī "Gulbenes baltās pils" kustamo mantu – pamatlīdzekļus, kā arī SIA "Gulbenes manēža" kustamo mantu, tostarp pamatlīdzekļus un inventāru. Visi pārdot plānotie īpašumi un kustamā manta ieķīlāti par labu AS "Latvijas Hipotēku un zemes banka", kas no 1.janvāra pārdēvēta par VAS "Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum".

Aģentūrai LETA I.Baumane iepriekš pastāstīja, ka visas Vecgulbenes muižas situācija esot ļoti komplicēta, jo īpašums ir sadalīts vairākās daļās, tā ir juridiski sadrumstalota, un tajā saimnieko četras juridiskas personas, no kurām divas ir maksātnespējīgas. Tā kā maksātnespējas statuss jau ir iestājies, tad īpašumu un saistību pārrakstīšana vai īpašumu apvienošana citā veidā nav iespējama, tādēļ konkrētajiem īpašumiem kā risinājums sākotnēji izvēlēta izsoļu rīkošana.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas