Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atgādina par nekustamā īpašuma nodokļa nomaksu

Pašvaldība atgādina, ka līdz 2016.gada 16.maijam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī  31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā (ja termiņš ir brīvdiena, tas tiek pārcelts uz tuvāko darbdienu).

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā “www.epakalpojumi.lv” un “www.latvija.lv”.

Pašvaldība aicina nodokli samaksāt laikus, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05 % apmērā no nesamaksātās summas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas