Atjauno aplamo ass līniju pie bibliotēkas (labots) 10

Otrdien Gulbenē pie bibliotēkas uz Skolas ielas uzcītīgie strādnieki atkal atjaunoja aplamo - nepārtraukto - ass līniju. Kad teicām par to strādniekiem, atbilde bija: "To paredz projekts un citādi nevar būt!"

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns "Dzirkstelei" trešdien teica, ka "to izdarījis nezināms ļaundaris". Pašvaldībā pirms darbu veikšanas neviens neesot pieteicies.

 

"Mēs tikai konstatējām faktu," teica O.Lucāns. Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas projektu vadītājs Jānis Barinskis "Dzirkstelei" sacīja, ka dienas laikā noskaidros situāciju. Baltās līnijas otrdien esot atjaunotas ne tikai Skolas, bet arī Zvaigžņu ielā. Tas izdarīts arī pie slimnīcas. J.Barinskis pieļāva, ka viņam tobrīd vēl nezināmā firma ir veikusi garantijas darbus Gulbenē.

 

Zvanījām uz Smiltenes akciju sabiedrību "8 CBR", jo šī firma iepriekš veica ielu rekonstrukciju Gulbenē.

 

Akciju sabiedrības pārstāvis Aivars Veinbergs "Dzirkstelei" teica, ka firmai bija jāveic šie tā saucamie garantijas darbi, kurus "8 CBR" deleģēja izpildīt savam apakšuzņēmējam - Rīgas akciju sabiedrībai "ACB". A.Veinbergs skaidroja, ka balto līniju vilkšana esot darbs, kuru "8 CBR" neveic, sajās tehnoloģijās specializējas firma "ACB".

 

Jau rakstījām, ka Gulbenē, Skolas ielā, pie bibliotēkas pērn nācās aplamo nepārtraukto ass līniju pārveidot kā pārtraukto ass līniju. Tas tikai darīts tāpēc, lai no O.Kalpaka ielas puses autovadītāji varētu piebraukt pie bibliotēkas un stāvvietā novietot savas automašīnas, nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

ko jūs te peraties ar tām kļūdām kā muļķi...labāk pasmejaties par tiem klauniem,kas brīnās,kas nu tās līnijas krāsojuši,ko nu darījuši....cirks bez maksas.domes klaunu klauni.

pirms 10 gadiem, 2011.04.22 21:51

akciju sabiedrība vairs nav ir SIA.... kļūda.... kļūda....

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 20:08

smile:))

to āprāC

Paskaties, kādas tev ir kļūdas. Nevajag strēbt karstu putru mutē.

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 20:07

ārprāc

spešalī to: ārprāc tas tev
es tieši to arī saku, ka firma ir ACB un tīri labi zinu ko tas nozīmē, bet diemžēl Dzirkstele mīļā nezin, un pat papīra formas Dzirkstelē ir nopublicējusi ka firma saucās ABC :D :D
un kļūda tekstā ......sajās tehnoloģijās..... vēl ar vien palikusi... :(

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 14:09

Ak, laimīgā Nezinīšu zeme ! laikam tās svītras var uzkrāsot tikpat ātri un nemanāmi kā putni uzkakā, garām lidojot

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 12:31

ārprāc tas tev

:D ja tu nezini ka firma ta ari saucas ACB, atšifrējums [Autoceļu būve] , un ar ABC sākas alfabēts, iemācies ;)

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 11:48

Dzirkstīte

Jāni, apsveicu ar jauno amatu! Malacis, ka tik augstu esi kāpis! :)

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 10:33

hi uz āprāC

Pirms rakstiet komentāru, arī nenāktu par ļaunu pārbaudīt kļūdas!

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 10:09

āprāC

nē nu ārprāc, vai tiešām Odumiņas kundzei gramatika klibo, saprotu ka firmas nosaukums var neko neizteikt, bet tomēr ACB nav īsti tas pats kas ABC, un ... arī sajās tehnoloģijās specializējamiems.....
Nu lūCu lūCu palabojiet Dzirkstle kļūdas, vai aŗi pirms publicēšanas pārbaudiet tekstu ar automātisko teksta redaktoru..

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 09:43

Vietējās ziņas