Atjauno izrādi “Kājas” 1

Gulbenes kultūras centrā, bijušajā "Multikluba" deju zālē, 13.decembrī pirmo reizi skatītājiem atjauninātā aktieru sastāvā būs iespēja noskatīties pagājušajā sezonā ar panākumiem jau rādīto izrādi "Kājas" Gulbenes Tautas teātra iestudējumā.

Gulbenes Tautas teātra režisore Edīte Siļķēna "Dzirksteli" informē, ka izrādes sākums ir paredzēts pulksten 16.00. Izrādi gulbenieši varēs noskatīties uzreiz pēc centrālās egles iedegšanas pasākuma pie kultūras centra. Biļetes uz izrādi ir iespējams iepriekš iegādāties kultūras centra kasē. "Izrāde ir atjaunota pēc gada pārtraukuma. Ir dažādi iemesli, kāpēc gribam skatītājiem atkal rādīt tieši šo izrādi, kurā iepriekš spēlēja mūsu aktieris Andris Strods, kas ir aizgājis mūžībā. Tagad izrāde būs citāda, jo ir jauni aktieri un citas telpas. Disko zālē tā būs pavisam cita atmosfēra. Izrāde norit kafejnīcas atmosfērā. Tur muzikanta lomā iejutīsies grupas "Vilx" dalībnieks Vijārs Griķis, kas mums būs savdabīgs cilvēks orķestris. Riharda lomā izrādē redzēsim jaunu šā teātra aktieri Valti Kraukli," stāsta E.Siļķēna.

Viencēliena "Kājas" autore ir dramaturģe Valentīna Ozola, kas šajā lugā pievērsusies kāju tematikai. Viņasprāt, tas, kā izskatās cilvēka kājas, kā viņš tās saudzē vai nomoka, kādus soļus šīs kājas sper - tas viss sniedz pilnīgu un precīzu informāciju par šo kāju īpašnieka personību, raksturu, dzīvi ar tās komismu, traģiku un realitāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

martins

"Kājas"... Tā ir viena laba izrāde, iesaku visiem noskatīties... ;)

pirms 12 gadiem, 2008.12.13 15:14

Vietējās ziņas