Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjauno Jaunannas tautas namu

Šobrīd Jaunannas tautas namā uzsākti pirmie ēkas renovācijas remontdarbi: tiek mainīts jumts un grīda.

 

Paralēli norisinās būvprojekta izstrāde nākamajiem remontdarbiem, kas paredzēti tautas nama ēkas pilnīgai atjaunošanai.
Jaunannas pagasta padomes priekšsēdētāja Vēsma Čugunova informē, ka jumta un grīdas nomaiņas darbu veikšanai noslēgts līgums ar SIA „Ozolmājas". Tā kā šie remontdarbi bijuši ieplānoti jau gada sākumā, šā mērķa īstenošanai paņemts 30 000 latu liels kredīts.

Pārējiem ēkas renovācijas gaitā paredzētajiem darbiem tiks izmantota daļa to līdzekļu, kas pašvaldībai piešķirti kā Alūksnes novadu veidojošajai sastāvdaļai.


Bez jumta un grīdas nomaiņas plānota apkures sistēmas sakārtošana, jaunas elektroinstalācijas ierīkošana, logu nomaiņa un telpu kosmētiskais remonts.

V.Čugunova atklāj, ka šobrīd izstrādā plānoto darbu būvprojektu. To veic SIA „Karvas projekts". Tiklīdz tas būs pabeigts, tiks uzsāktia arī iepirkumi.


Viņa uzsver, ka tautas nama renovācijai paredzēts izmantot lielāko daļu pašvaldībai kā Alūksnes novada veidojošajai sastāvdaļai piešķirtos līdzekļus 200 tūkstošu latu apmērā, jo tautas nama ēkā nepieciešami pamatīgi remontdarbi, lai iespēju robežās to varētu atjaunot pilnībā.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas