Atjaunos apgaismojumu uz slimnīcu

"Kāpēc posmā no Vecgulbenes muižas līdz Gulbenes slimnīcai nav ielas apgaismojuma?" ar "Dzirksteles" staprniecību vaicā kāda Gulbenes slimnīcas darbiniece. Viņa bilst, ka diennakts tumšajā laikā biezi vien kājām ejot uz darbu un no tā, jo strādā maiņās. Esot bail iet pilnīgā tumsā.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns "Dzirksteli" informē, ka, visticamāk, ielas apgaismojums šajā pilsētas vietā zudis sakarā ar zemes rakšanas darbiem, liekot kabeli.

 

"Uzdevu SIA "Gulbenes nami" darbiniekiem noskaidrot, kas ir par lietu un gādāt, lai apgaismojums šajā Brīvības ielas posmā tiktu atjaunots," saka O.Lucāns. Elektriķi viņam esot solījuši jau trešdienas vakarā noskaidrot situāciju un sākt rīkoties.

 

O.Lucāns bilda, ka Gulbene finanšu krīzes laikā vakaros nav tik labi apgaismota kā agrāk, tomēr arī turpmāk tikšot gādāts, lai pilsēta negrimtu pilnīgā tumsā. "Jābūt tā, lai vakaros būtu saprotams, kur cilvēks iet," saka viņš.

 

Gulbenes pilsētas pārvaldes speciālists saimnieciskajos jautājumos Juris Aleksāns "Dzirksteli" informē, ka nupat SIA "Gulbenes nami" saskaņoja ar pārvaldi, ka vakaros ielu apgaismojums tiek iedegts par stundu ātrāk nekā līdz šim, tātad jau no pulksten 19.00. Naktī pulksten 01.00 laternas pilsētā tiek izslēgtas. Atkal apgaismojums ielās tiek ieslēgts pulksten 5.00 un tas deg līdz 7.00. Toties pašā pilsētas centrā laternas paliek ieslēgtas visu nakti bez pārtraukuma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas