Atkal deg kūla 5

11.aprīlī pulksten 17.52 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Nākotnes ielā deg kūla.

Degšanas platība bija 10 kvadrātmetri. 11.aprīlī visā Latvijā kopumā reģistrēti 97 kūlas ugunsgrēki, kas ir šogad vislielākais vienā diennaktī reģistrēto kūlas ugunsgrēku skaits.

 

Šogad Vidzemē kopumā reģistrēti 89 kūlas ugunsgrēki, savukārt dienesta Gulbenes daļas ugunsdzēsēji dzēsuši 13 kūlas ugunsgrēkus.

 

Par to informē dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Viktorija Šembele.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jautajums

Interesanti, vai esat redzējuši pļavu, kas nav iepriekšējā gadā nopļauta un kurā nākamajā gadā zāle neaug? Zāli izaug visur! Un vecā zāle kļūst par mēslojumu.

pirms 8 gadiem, 2012.04.16 12:11

nezinātājs

Ingus, ja esi brīvdienu zemnieks, kas labprātāk apinīti pacilā pret sauli nekā lieku reizi nopļauj zāli, tad, protams, pļavas būs aizaugušas. Piešķilt līkiem pirkstiem sērkociņu un aizmukt ir tupākais, ko tu vai jebkurš cits var izdarīt.

Kapēc zāli nevajag dedzināt? Augsnes virskārta ir ekosistēmas sastāvdaļa, kas jau ir sagatavojusies pavasarim. Tad vidējais aritmētiskais gudrinieks ņem un ***ā nopaļī visu. Tai skaitā aiziet bojā ne tikai visi tur atrodošies dzīvnieki, bet arī liela daļa augu sēklu/sakņu, kam jādzen jaunie dzinumi, tiek traumētas karstumā. Tas savukārt nozīmē to, ka ir nepieciešama sekundārā sukcesija, lai tur atkal kas sāktu augt.

Un nemaz nepieminot, ka katru gadu kāds gudrinieks sevi, savu māju vai vēl ļaunāk - kaimiņa māju.

pirms 8 gadiem, 2012.04.15 20:27

ingus

nepiekritisu videjam latvietim, zali dedzinat vajaga ,majdzivniekus pat nevares izvest ara lai pa zalu zaliti paskraida ,jo bus atkal viniem pa tiem vecajam salmiem jaskrien......

pirms 8 gadiem, 2012.04.15 18:35

VIdējais latvietis

Pašu tevi ar pesticīdiem noindēt vajadzētu, ja prātiņa un saprašanas nav, tad nevajag uzreiz cītīgi drukāt komentārus.

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 21:57

=,

Nu lai nodeg tā vecā zāle ,jums žēl vai-dzīvās radības tur tik un tā navtā ar visiem pesticīdiem sen jau noindēta.

pirms 8 gadiem, 2012.04.13 15:19

Vietējās ziņas