Atkal deg šķūnis

Naktī no piektdienas uz sestdienu, aptuveni pusstundu pēc pusnakts, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Stāmerienas pagastu, ka redzamas liesmas.


Dienesta Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Marita Masule informē, ka, ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg neapsaimniekots šķūnis un piebūve pilnā 92 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 4.42. Precīzus ugunsgrēka iemeslus skaidro Valsts policija.

Mēneša laikā šis jau ir ceturtais šķūnis, kas dedzis. “Dzirkstele” jau rakstīja, ka šķūņi deguši arī Beļavas pagastā, Krapā un Druvienas pagastā.

Dienesta Gulbenes daļas komandieris Vijārs Griķis arī atzīst, ka pēdējā laikā mūsu novadā deg tieši šķūņi, un tas nebūt nav īpaši raksturīgi vasaras mēnešiem. “Pēdējā laikā diezgan daudz ir bijis šķūņu, kas deg, un iemesli šiem ugunsgrēkiem ir, visticamāk, cilvēku rīcība. Izskatās, ka šķūņiem palīdz aizdegties. “Šķūņu degšanā ir aizdomas par tīšu dedzināšanu vai arī degšana ir notikusi neuzmanības dēļ. Arī šis pēdējais ugunsgrēks ir policijas kompetencē, bet varētu būt, ka neuzmanīga vai tīša rīcība ar atklātu uguni ir izraisījusi degšanu,” saka V.Griķis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas