Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal jauns dzejas krājums

Gulbenes bibliotēkā 16.aprīlī pulksten 16.00 visi laipni aicināti uz Arvja Deguma dzeju krājuma „Es esmu atvars, nebaidies" atvēršanas svētkiem. Dziesmas ar autora vārdiem dziedās Jānis Bokalders un Aivars Osis.

Arvja Deguma dzimtā puse ir Lejasciems, bet nu jau sešpadsmit gadus viņš ir balvenietis. Pirmos dzejoļus viņš uzrakstījis muzicējot skolas vokāli instrumentālajā ansamblī." Par Arvi gribas teikt - Mīlestības dziesminieks, un laika gaitā viņa dzejas tematika nav mainījusies - tikai kļuvusi vēl nobriedušāka un dziļāka," dzejnieku raksturo Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

A. Deguma dzeja publicēta arī laikrakstos "Dzirkstele", "Alūksnes Ziņas", "Saskarsme", kā arī Gulbenes novada literātu kluba darbu kopkrājumos "Autogrāfs" (2002.gads) un "Autogrāfs Divi" (2009gads). Dzejiskā sarunā "Starp trauslu laiku un tevi" (2004.gads) Arvja domas mijas ar Ivetas Krūmiņas dzejas rindām. Šī tikšanās būs lieliska iespēja iepazīties ar dzejnieku, viņa dzeju.

 

Dienu iepriekš, 15.aprīlī, Vecgulbenes muižā koncertēs ansamblis „Sestā jūdze". "Tieši tur tiks atzīmēti A. Deguma jaunā krājuma pirmie mirkļi pie lasītājiem, jo ansambļa repertuārā arī tautā populāras dziesmas ar viņa rakstītiem vārdiem: "Rabarberu vīns", "Es iemīlēšos tevī tūlīt", "It neko es nevaru tev solīt", "Es esmu atvars, nebaidies" un citas. Klausītāju vērtējumam tiks nodota arī jaunā kompozīcija "Uz īsu brīdi", kas pavisam nesen sāka skanēt Radio 2," stāsta I.Krūmiņa.


Koncerta ievadā ar savu dziesmu teksta autoru iepazīstinās ansambļa solists un dziesmu komponists Agris Gedrovičs. Par grāmatas izdošanu stāstīs tās izdevēja, Vītola izdevniecības vadītāja Ilona Vītola.

 

A. Deguma dzejā ieklausīties ļaus pats autors un I. Krūmiņa, kas ir šā krājuma sastādītāja. Jaunais krājums tapis ar dzejnieces Mairas Asares un I. Krūmiņas līdzdalību.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas