Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal pašiem savs “Misters Latvija” 2

Edvīns Ločmelis: "Man ir liels prieks, ka varēšu nest tālāk Gulbenes vārdu!"
Pagājušajā piektdienā tika kronēti "Mis un Misters Latvija 2010" fināla uzvarētāji. Titulu "Mis Latvija 2010" ieguva Alise Miškovska no Daugavpils, bet titulu "Misters Latvija 2010" - Gulbenes puisis Edvīns Ločmelis. Vairāk foto šeit.

"Man ir liels prieks, ka tagad varēšu nest tālāk Gulbenes vārdu! Sajūtas ir vienkārši fantastiskas! Protams, man bija klusa cerība, ka es varētu uzvarēt. Domāju, ka mēs katrs gājām un centāmies no visas sirds. Ir patīkami, ka šis darbs ir novērtēts," saka Edvīns.  

Izdevās sevi parādīt

Lai pierādītu, ka ir titula cienīgi, visi 14 finālisti uzstājās ar dažādiem priekšnesumiem. "Mēs nopietni gatavojāmies šim konkursam. Pirmo uznācienu laikā bija neliels uztraukums, taču tas ātri vien pazuda un tad izbaudīju katru nākamo iznācienu - centos un darīju, cik varēju, lai parādītu sevi no vislabākās puses. Domāju, ka man izdevās parādīt visu, ko biju šajā laikā apguvis."

 

Jauniešus vērtēja īpaša žūrijas komisija, kurā bija modes un stila eksperts Gints Bude, modes mākslinieks Mārtiņš Pūpols, imidža - stila skolas "Unastyle" dibinātāja Una Bernatoviča, kā arī citi eksperti. Vērtētas tika dalībnieku aktiermeistarības, kustību plastikas, dejas mākslas prasmes, individuālie talanti un spēja sevi parādīt plašākas publikas priekšā.


Edvīns stāsta, ka žūrijas komisijā strādāja gan pasniedzēji, gan frizieri un stilisti, kas ar jauniešiem darbojās visu sagatavošanās laiku. "Viņi mūs jau pazina, tikai tagad viņiem bija jāpasaka savs galavārds. Viņiem bija svarīgi, lai mēs parādītu visu, ko šajā laikā bijām apguvuši," saka jaunietis. Viņš atzīst, ka piedalīšanās konkursā ir milzīgs ieguvums. "Paldies aģentūras "Mis Latvija" direktorei Intai Fogelei un pārmaiņu trenerei Agritai Grosbartei! Patiesību sakot, piedalīšanās šajā konkursā jauniešiem ir lieliska iespēja par brīvu attīstīt sevi, iegūt jaunas zināšanas un pašpārliecību, tas noteikti ir ieguvums visai dzīvei!" atzīst "Misters Latvijas 2010".

 

Līga Vītola lepojas ar savu audzēkni

Vērot konkursa finālu un just līdzi Edvīnam uz Rīgu bija devusies arī Gulbenes konkursa organizatore Līga Vītola.

 

"Savos konkursos laikam ne tik ļoti kā šobrīd izjutu lielu lepnumu. Esmu ļoti laimīga, gandarīta un lepna, ka Edvīnam to izdevās izdarīt! Un man tiešām bira asaras aiz prieka! Tagad es saprotu, kā jūtas visi konkursantu atbalstītāji un līdzjutēji, jo, organizējot konkursus, šādām emocijām parasti neatliek laika. Taču es varu pateikt, ka emocijas ir tiešām neaprakstāmas! Uz skatuves mēs, protams, vērojam šovu, taču man bija iespēja arī pabūt aizkulisēs un redzēt, kā jaunieši komunicē savā starpā - es jau biju izdarījusi secinājumus, un man ir prieks, ka uzvarētāju tituli tika sadalīti tieši tā, kā es arī biju domājusi," saka L.Vītola.

 

Jāpiebilst, ka 2005.gadā konkursa uzvarētāja titulu arī ieguva gulbenietis. Tas bija Kārlis Karolis, kurš šogad konkursā kopā ar vēl citiem jauniešiem iejutās vadītāju lomā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas