Atkal varēs baudīt slidošanas priekus 6

Pilsētas stadiona darbinieki izmanto ziemīgi aukstos laika apstākļus, lai slidotavā lietu ledu. To pamazām sāka darīt jau pagājušās nedēļas beigās.

Gulbenes novada domes galvenais speciālists sporta jomā Ziedonis Lazdiņš atklāj, ka ledus liešana jau sākta sestdien.

 

"Uzreiz jau nevar uzliet piecus līdz septiņus centimetrus biezu ledus kārtu, tas ir jādara pamazām. Ir nepieciešamas vismaz piecas sešas dienas, kamēr ledus kārta izlīdzinās. Protams, ja snieg, ledu liet nevar," skaidro Z.Lazdiņš.

 

"Vislabāk ledu būtu liet, ja sals ir mīnus 4, mīnus 5 grādi un naktī piesalst līdz mīnus 10 grādiem. Lai arī šajās dienās sals krietni pārsniedza mīnus 10 grādu atzīmi, jālej jau vien bija. Ir jācenšas uzaudzēt ledus kārtu. Varbūt sākumā ledus nebūs īsti tik gluds, jo tik aukstā laikā ūdens uzreiz piesalst, taču gan jau to pēc tam varēs pielīdzināt. Arī pēc pirmās slidošanas tas nedaudz izlīdzināsies, pēc tam būs tikai jāuzlej plāna izlīdzinošā kārta."

 

Z.Lazdiņš norāda, ka tāpat kā iepriekšējos gados tiks sadalīti laiki, kad slidotavā varēs vienkārši slidot un kad tajā varēs trenēties gan jaunie hokejisti, gan arī hokeja komandu dalībnieki, taču pirmajās dienās slidotavā varēs slidot ikviens, kam ir vēlēšanās, un netiks noteikti nekādi ierobežojumi. Ja nesnigs, iespējams, jau svētdien gulbenieši varēs iemēģināt slidotavu.

 

"Slidotava tāpat kā iepriekš būs apgaismota, skanēs mūzika. Pagaidām laika prognozes rāda, ka visas svētku brīvdienas līdz pat Jaungadam varētu būt īsti ziemīgi laika apstākļi," saka Z.Lazdiņš.

 

Viņš atklāj, ka janvārī ir paredzēts rīkot Gulbenes čempionātu hokejā, savukārt februārī plānots uz kādu turnīru ciemos aicināt hokeja komandas no kaimiņu novadiem.

 

"Pagājušā gada pieredze rāda, ka šādiem turnīriem ir liela atsaucība. Ja laika apstākļi būs piemēroti, varēsim noorganizēt vairākus šādus turnīrus. Arī slidotāju Gulbenē ir daudz. Pagājušajā gadā slidotava katru vakaru bija pilna," saka speciālists.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

to ARCIX 10

Pilnīgi neizpratu Tevis teikto.Pirmie,kas uzaicināja Gulbeniešus spēlēt kopā hokeju bija tieši Madonas zēni.Tas bija gadus 15 atpakaļ,vienmēr esam laipni gaidīti Madonā.Kāpēc Tu(ARCIX 10) uzņemies rakstīt par lietām,kuras nepārzini un vēl centies,kādus aizvainot?

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 19:41

ARCIX 10

Madonieti, ej tu cirst eglītes! Jūsu resnais sprtists Gailums uzlēja ledu pie auto pieturas Madonā. Ejiet spēlēt hoķi, ja mākiet. Un lieciet Gulbeni mierā. Gulbenieši vismaz ļauj jūsu pāris hokejistiem spēlēt kaut kādu ledus spēli.

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 17:19

Madonietis

Madona pasvaldibas komunalais uzturesanas dienests pateica ja Jums vajag lejiet pasi!!!ta ari daram pasi hokejisti vakar jau sakam leit un uz brivdeinam vare sjau slidot visi gan liels gan mazs!

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 14:16

rasa

Tiešām prieks, ka bez hokeja, arī vienkārši varēs slidot, paldies organizatoriem !

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 13:40

Arta2

Super! Slidošanas prieki arī būs iespējami svētku dienās! Jauki, ka ir cilvēki, kam tas rūp!

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 09:36

Ilga

Malacis, Ziedoni! Tā turpini! Tu vienmēr esi cīnītājs, prieks.Nepazaudē savu optimismu un cilvēcību, kuru bieži vien citiem pietrūkst.

pirms 10 gadiem, 2009.12.17 09:14

Vietējās ziņas