Atkārtoti izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu arī maršrutu tīkla daļā “Gulbene, Alūksne, Balvi” 2

Izsludināts starptautisks konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu līdz 2032.gadam septiņās maršrutu tīkla daļās: “Talsi, Tukums”, “Jelgava, Dobele”, “Valmiera, Valka, Smiltene”, “Gulbene, Alūksne, Balvi”, “Madona” un “Rēzekne, Ludza” un “Ventspils”. Pretendenti varēs sagatavot un iesniegt Autotransporta direkcijai savu piedāvājumu līdz 8.martam. Par to informē Valsts SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Konkurss sludināts atkārtoti, jo sākotnēji iesniegtie pretendentu piedāvājumi neatbilda konkursa nolikuma un / vai Tehniskās specifikācijas prasībām.

Konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu reģionālajā autobusu maršrutu tīklā tiks vērtēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, kur cena veido 40 %, bet tehniskais piedāvājums – 60 %. Tehniskajā piedāvājumā tiks vērtēts autobusu vecums; pieejamības nodrošināšana personām ar funkcionāliem traucējumiem; autobusa tehniskais aprīkojums; pakalpojumu sniegšanas kvalitāte un drošība, piemēram, videonovērošana, kas fiksē autovadītāja veiktās darbības, un GPS; papildu bonusi, piemēram, bezskaidras naudas norēķini u.c.

Atklāts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu ar autobusiem līdz 2030.gadam 16 maršrutu tīkla daļās tika izsludināts 2019.gada jūlijā. Piecās maršrutu tīkla daļās – “Liepāja”, “Kuldīga, Saldus”, “Pierīga”, “Bauska” un “Daugavpils, Krāslava” – ir noslēgts līgums ar konkursa uzvarētāju, kas stāsies spēkā 2021.gada 1.augustā. Savukārt četrās maršrutu tīkla daļās – “Cēsis”, “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni”, “Limbaži, Sigulda” un “Ogre, Aizkraukle” – Iepirkumu komisija šī gada 18. janvārī ir noteikusi uzvarētājus. Pretendenti apstrīdēt Iepirkumu komisijas lēmumu varēja līdz 28.janvārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Aija

Ko var ņemties. Jau ir uzņēmums, autobusi brauc. Ko vēl vajag? Kuram no ""augšas"" atkal vajag kādu firmu bīdīt? Ko tie lielie autobusi darīs laukos ,pa tādiem zemes ceļiem? Mums nevajag ekstru,mums vajag nokļūt uz un no darba. Viss. Būs kā ar Alūksnes-- Madonas autobusu,palaiž lielos,vēl šoferis aizrāda cilvēkam,kā iekāpis ar netīriem zābakiem. Iedomājies,autobusā paklāji. Cik tad ilgi bija,un likvidēja. Laikam laukus vispār grib likvidēt. Kā smejies-- pats vainīgs ka dzīvo laukos. Ha,Ha.

pirms 27 dienām, 2021.02.02 15:51

Dadzis

Nu tak laikam tikai Balvi pārsūdz. jo Gulbenei un Alūksnei viss kārtībā,

pirms 26 dienām, 2021.02.03 08:16

Vietējās ziņas